Liverpool – Arsenal typy i kursy | 13.01.2022

W kolejnym meczu półfinału Pucharu Ligi Angielskiej, Liverpool zmierzy się z Arsenalem. Sprawdź zapowiedź i nasze przewidywania.

Liverpool – Arsenal typy przedmeczowe

Poznaj typy i kursy bukmacherskie.

liverpool arsenal typy

Do trzech razy sztuka?

Na spełnienie się tego powiedzenia liczbą kibice Kanonierów. Arsenal przegrał bowiem dwa ostatnie mecze przeciwko Liverpoolowi, a ich wyniki nie napawają gości optymizmem. The Reds wygrali 3:0 i 4:0. Naszym zdaniem podopieczni Jurgena Kloppa na tym etapie są wyraźnie lepszą drużyną i wygrają najbliższą konfrontację w ramach Pucharu Ligi Angielskiej. Zatem nasze pierwsze przed Liverpool – Arsenal typy kierujemy na czystą jedynkę.

Liverpool wygrał u siebie osiem ostatnich meczy, a grubo od ponad 20 jest niepokonany na Anfield. To mówi samo za siebie. Arsenal przegrał dwa ostatnie mecze, zarówno z Manchesterem City, jak i Nottingham w Pucharze Anglii, co zostało przyjęte olbrzymim rozczarowaniem. Zaprezentowaliśmy też na Liverpool – Arsenal typy na over 2.5 gola. Dlaczego? W dwóch ostatnich spotkaniach The Reds wbili Kanonierom aż siedem bramek. Mało tego, podopieczni Jurgena Kloppa w każdym z trzech ostatnich meczy przed własną publicznością trafiali przynajmniej trzy bramki. Dla nieco odważniejszych typerów proponujemy też zakłady łączone: wygrana Liverpoolu, powyżej 2.5 gola oraz powyżej 8.5 rzutu rożnego. Wystarczy spojrzeć, że średnia rzutów rożnych w trzech ostatnich meczach Liverpoolu to 11.33 rzutu rożnego / spotkanie, a Arsenalu 9.33 / spotkanie. Nie trzeba dodawać chyba nic więcej.

Liverpool – Arsenal transmisja meczu

Gdzie obejrzeć konfrontację Liverpool – Arsenal? Transmisja na Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4. Początek meczu już 13 stycznia 2022 roku, punktualnie o 20:45. Liczymy na spore emocje na Anfield. Dla tych, których interesują wysokie na Liverpool – Arsenal kursy, polecamy forBET, Betclic i Fortunę jako najlepszych bukmacherów.

FAQ

liverpool - arsenal

  • Kogo faworyzują bukmacherzy?

Liverpool.

  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?

Dwa ostatnie bezpośrednie spotkania padły łupem The Reds (4:0, 3:0).