Liverpool – Bournemouth typy, zapowiedź i transmisja meczu (27.08)

Sobotnie popołudnie przyniesie nam spotkanie zespołów, które nie najlepiej zainaugurowały rozgrywki. W mieście The Beatles odbędzie się starcie Liverpool – Bournemouth. Typy na ten mecz znajdziecie poniżej.

Liverpool – Bournemouth typy przed meczem zespołów z dolnej części tabeli

Jeszcze niedawno sobotnie starcie określone byłoby spotkaniem Dawida z Goliatem. Co prawda również i teraz przed potyczką Liverpool – Bournemouth kursy wskazują ekipę z Anfield jako faworytów, ale czy po swego rodzaju falstarcie jest to takie oczywiste?

Czy The Reds odniosą pierwsze zwycięstwo w lidze?

Rozgrywki Ligi Angielskiej nabierają tempa. Po 3 rozegranych kolejkach możemy mówić już o kilku niespodziankach, tych pozytywnych jak i negatywnych. Z pewnością do zaskoczeń “in minus” zaliczyć możemy postawy takich klubów jak chociażby Manchester United czy właśnie Liverpool.

liverpool - bournemouth typy

Podopieczni Juergena Kloppa nie mogą zaliczyć startu tych rozgrywek do udanych. W 3 kolejkach gracze Liverpoolu zdołali zdobyć tylko 2 punkty. W chwili obecnej daje im to 16 miejsce w tabeli. Pozycję wyżej znajduje się ich sobotni rywal – Bournemouth. Zanotowali oni jedno zwycięstwo i 2 porażki. Spoglądając jednak w statystyki bezpośrednich starć przed pojedynkiem Liverpool – Bournemouth typy na zwycięzcę mogą być tylko jedne. Spoglądając w historię bezpośrednich spotkań widzimy, że w 13 takich meczach, zespół z Anfield aż 11-krotnie pokonywał drużynę Bournemouth. Kolejną opcją, którą warto wziąć pod uwagę jest liczba goli. Naszym zdaniem ich liczba nie będzie większa niż 3.5. Taki scenariusz miał już miejsce w 13 z 15 ostatnich pojedynków rozegranych przez podopiecznych Scotta Parkera. To dwa według nas najlepsze typy na sobotnie spotkanie Liverpool – Bournemouth. Zakłady warto stawiać u wymienionych wyżej bukmacherów, gdyż to oni oferują najciekawsze kursy.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Liverpool – Bournemouth 2:1
  • Bournemouth – Liverpool 0:3
  • Liverpool – Bournemouth 3:0

Tak jak pisaliśmy wyżej niekwestionowanym liderem bezpośrednich pojedynków tych zespół jest ekipa The Reds.

Ostatnie mecze Liverpoolu

  • Manchester United – Liverpool 2:1
  • Liverpool – Crystal Palace 1:1
  • Fulham – Liverpool 2:2

W sobotnim starciu gracze z Anfield będą chcieli zmazać plamę po nieudanym starcie sezonu a zwłaszcza po poniedziałkowej porażce z ekipą Czerwonych Diabłów.

Ostatnie mecze Bournemouth

  • Bournemouth – Arsenal 0:3
  • Manchester City – Bournemouth 4:0
  • Bournemouth – Aston Villa 2:0

Po zwycięstwie nad Aston Villą na inaugurację sezonu, ekipa Scotta Parkera zaliczyła dwa gorsze występy z wyżej notowanymi rywalami.

Kiedy i o której rozpocznie się to spotkanie?

Pierwszy gwizdek w spotkaniu Liverpool F.C. – A.F.C. Bournemouth w sobotę, 27 sierpnia o godzinie 16:00. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Anfield w Liverpoolu.

Liverpool – Bournemouth gdzie obejrzeć transmisję?

Mecz transmitowany będzie w Canal+ Sport 2 oraz na platformie Viaplay.