Liverpool – Inter typy, kursy, prognozy 08/03/2022

Rozpędzony walec z miasta Beatelsów bardzo pragnie zniszczyć kolejną ofiarę, która pojawia się na jego drodze. Czy ta sztuka mu się powiedzie? Liverpool – Inter typy, kursy, prognozy. Serdecznie zapraszamy.

Liverpool – Inter typy warte uwagi

Trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie związane z tą potyczką przedstawiają się w sposób następujący:

liverpool inter typy

We wtorkowy wieczór dojdzie jeszcze do jednego niezwykle istotnego pojedynku w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Na Allianz Arenie miejscowy Bayern podejmie ekipę Salzburga. Kilka słów od nas na temat tego pojedynku znajdziecie tutaj.

Liverpool wygra całe spotkanie

liverpool inter typy

Jeśli poświęciliście choćby chwilę na przeanalizowanie kilku poprzednich spotkań w wykonaniu Liverpoolu, to wiecie zapewne, że popularni The Reds nadal utrzymują swoją ponadprzeciętnie dobrą dyspozycję. To pozwala nam sądzić, że Nerazzurri nie będą mieli raczej nic do powiedzenia. No chyba, że stanie się coś nieoczekiwanego, ale znając Jurgena Kloppa, to będzie on się starał ograniczyć ryzyko do absolutnego minimum.

Powyżej 9.5 rzutów rożnych

Wicelider oraz lider zestawienia obejmującego drużyny najczęściej dośrodkowujące piłkę w pole karne. Co może z tego wyniknąć? Chyba wiecie o tym doskonale. Liverpoolowi na angielskim podwórku ustępuję jedynie Manchester City. Mediolańczy w Serie A nie mają sobie natomiast absolutnie równych. Trzeba zatem powiedzieć sobie szczerze, że nie pokrycie powyższej linii będzie olbrzymią sensacją.

Mane bądź Martinez zdobędą bramkę

Podczas gdy forma Mohameda Salaha przybiera kształt tzw. sinusoidy, to w zespole z Anfield jest jeden taki zawodnik, który stara się brać na swoje barki ciężar zdobywania bramek oraz punktów. Mowa oczywiście o Saidio Mane. To właśnie Senegalczyk oraz atakujący Interu Lautaro Martinez powinni rozstrzygnąć między sobą kwestię zostania gwiazdą tego niezwykle emocjonującego pojedynku.

Liverpool – Inter kursy

Jesteście ciekawi, jakie kursy na to spotkanie zdecydowały się wystawić firmy działające na polskim rynku zakładów wzajemnych? No to rzućcie okiem na niniejsze zestawienie:

Bukmacher Liverpool Remis Inter
Betclic 1.58 4.40 5.40
STS 1.60 4.15 5.45
3 1.60 4.35 5.60
PZBUK 1.55 4.35 5.75
forBET 1.58 4.40 5.40

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Historia bezpośrednich potyczek pomiędzy Liverpoolem a Interem jest zdecydowanie korzystna tylko dla jednej ze stron tej rywalizacji. Dla której? Sprawdźcie to w poniższej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Inter – Liverpool 0:2 (16 lutego 2022)
Inter – Liverpool 0:1 (11 marca 2008)
Liverpool – Inter 2:0 (19 lutego 2008)
5 ostatnich spotkań Liverpoolu
Liverpool – West Ham 1:0
Liverpool – Norwich 2:1
Chelsea – Liverpool 0:1
Liverpool – Leeds 6:0

Liverpool – Norwich 3:1
5 ostatnich spotkań Interu
Inter – Salernitana 5:0
Milan – Inter 0:0 0:0
Genoa – Inter 0:0
Inter – Sassuolo 0:2
Inter – Liverpool 0:2

Liverpool – Inter prognozy

Im dalsza faza bieżącej edycji Ligi Mistrzów, tym więcej wiemy o jej ewentualnych zwycięzcach. Oczywiście do końcówki maja sytuacja ta zmieni się jeszcze zapewne kilkukrotnie, jednakże na dzień dzisiejszy The Reds są naszym skromnym zdaniem jednym z głównych kandydatów do zgarnięcia upragnionego trofeum. Inter wraz ze swoją aktualną dyspozycją nie sprawi im raczej większych problemów. Prawdziwe kłopoty czekają na nich w kolejnych spotkaniach. Zobaczymy czy i jak uda się im z nich wyjść.

Liverpool – Inter pytania zadawane przez graczy

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Liverpool F.C. – Inter Mediolan?

Pojedynek ten będzie miał rzecz jasna miejsce na legendarnym Anfield.

  • Kto będzie sędzią tego meczu?

Do prowadzenia tych zmagań wyznaczono pana Antonio Mateu Lahoza.