Liverpool – Manchester United typy, kursy 19/04/2022

Mawia się, że spotkania derbowe rządzą się swoimi prawami. Czy ta zasada będzie miała zastosowanie także w tym przypadku? Liverpool – Manchester United typy, kursy.

Liverpool – Manchester United typy warte uwagi

Oto trzy najciekawsze Liverpool – Manchester United typy:

Obie drużyny strzelą gola w drugiej połowie

Dominacja gospodarzy w tym meczu nie będzie podlegała raczej wielkiej dyskusji. Mo Salah i spółką są w tej chwili w tak znakomitej formie, że nikt nie jest w stanie stanąć im na przeszkodzie. Potyczki derbowe rządzą się jednak często swoimi prawami. O ile więc w pierwszej z odsłon tego starcia Czerwone Diabły nie będą miały raczej nic do powiedzenia, o tyle drugie czterdzieści pięć minut powinno być już raczej dużo bardziej wyrównane.

Więcej niż 9.5 rzutu rożnego

Swoistą tradycją w przypadku spotkań z udziałem Liverpoolu jest już publikacja propozycji związanej z rzutami rożnymi. Powód tego jest banalnie prosty. The Reds przez cały okres trwania sezonu wykonali już 228 rzutów rożnych, co po przeliczeniu daje niespełna 7,5 kornera na mecz. Czy w takiej sytuacji pokrycie linii 10 tych stałych fragmentów gry może sprawić im jakikolwiek problem? Naszym skromnym zdaniem absolutnie nie.

Cristiano Ronaldo zdobędzie bramkę

Boimy się myśleć, w jakich rejonach tabeli znajdowałby się teraz Manchester United, gdyby nie osoba wielkiego CR7. Portugalczyk przed kilkoma dniami po raz kolejny uratował przysłowiową skórę swoim kolegom z drużyny, a na konto ekipy z Old Trafford powędrował jakże potrzebny im w tej chwili komplet ligowych punktów. Bukmacherski nos podpowiada nam, że Cristiano pokusi się o zdobycz bramkową także podczas zmagań z odwiecznym rywalem.

liverpool manchester united typy

Mamy niespodziankę również dla fanów futbolu w wydaniu nieco bardziej swojskim. Mowa tu konkretnie o polskiej ekstraklasie. Jeden z ostatnich tekstów, jaki pojawił się na naszych łamach, poruszał tematykę pojedynku Pogoni Szczecin z Rakowem Częstochowa.

Liverpool – Manchester United kursy

Zdaje się, że kwestia zwycięstwa w tym spotkaniu jest dla bukmacherów absolutnie jasna. Wskazują na to bowiem wyraźnie kursy, jakie zdecydowali się wystawić:

Bukmacher Liverpool Remis Man Utd
Fortuna 1.43 5.15 7.00
STS 1.42 5.00 6.85
3 1.42 5.00 7.50
Betclic 1.41 5.00 7.00
forBET 1.41 5.00 7.00

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Na przestrzeni kilku ostatnich tygodni dużo lepsze wyniki osiągali rzecz jasna podopieczni Jurgena Kloppa. Dowody takiego stanu rzeczy znajdziecie w poniższym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Man Utd – Liverpool 0:5 (24 października 2021)
Man Utd – Liverpool 2:4 (13 maja 2021)
Man Utd – Liverpool 3:2 (24 stycznia 2021)
5 ostatnich spotkań Liverpoolu
Man City – Liverpool 2:3
Liverpool – Benfica 3:3
Man City – Liverpool 2:2
Benfica – Liverpool 1:3

Liverpool – Watford 2:0
5 ostatnich spotkań Man Utd
Man Utd – Norwich 3:2
Everton – Man Utd 1:0
Man Utd – Leicester 1:1
Man Utd – Atletico 0:1
Man Utd – Tottenham 3:2

Liverpool – Manchester United prognozy

Forma, w jakiej znajdują się w tej chwili obydwie ekipy jest delikatnie mówiąc nieco odmienna. Podobnie zresztą jak cele, o które nadal walczą Liverpool oraz Manchester United. Pucharowa wygrana The Reds wlała zapewne w ich serca niezwykle potrzebną wiarę w odniesienie sukcesu. Mimo sporej sympatii do podopiecznych Ralfa Rangnicka nie widzimy choćby małego światełka w tunelu, które wskazywałoby, że uda im się pokonać rozpędzony walec z miasta Beatelsów. Prognozujemy, że gospodarze po iście pasjonującym boju odeślą United do domu bez choćby jednego, małego punktu.

Liverpool – Manchester United pytania od użytkowników

  • Gdzie obejrzeć Liverpool – Manchester United?

Transmisja na żywo z tego meczu będzie dostępna na antenie stacji Canal + Sport.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na to spotkanie?

Wszelkie niezbędne informacje na ten temat znajdziecie w akapicie Liverpool – Manchester United kursy.