Liverpool – Watford typy, kursy, analiza 02/04/2022

Dotrzymywanie kroku Obywatelom to bez wątpienia nadrzędny cel Mo Salaha i spółki. Czy po końcowym gwizdku starcia z Szerszeniami uda im się dopisać do swojego konta kolejne trzy punkty? Liverpool – Watford typy, kursy, analiza.

Liverpool – Watford typy warte uwagi

W tym akapicie tradycyjnie przedstawiamy kilka naszych najciekawszych propozycji bukmacherskich:

liverpool watford typy

W jednym z naszych pozostałych artykułów przenieśliśmy się między innymi na portugalskie boiska, aby przyjrzeć się nieco bliżej potyczce pomiędzy Bragą a Benficą Lizbona.

Liverpool strzeli gola w obu połowach

Chyba nie ma wśród czytających ten tekst nikogo, kto wierzyłby w sprawienie niespodzianki przez Watford. Niestety jest to praktycznie niemożliwe. Oba zespoły dzieli prawdziwa różnica klas, co z całą pewnością będzie widoczne na boisku. The Reds powinni udowodnić swoją wyższość w każdej z połów tego meczu. Jeśli tak by się nie stało, to będziemy bardzo zdziwieni.

liverpool watford typy

Powyżej 9.5 rzutów rożnych

Gdy jedną ze stron rywalizacji jest Liverpool, to absolutną koniecznością jest zawarcie w tekście propozycji, wedle której w samym spotkaniu zostanie wykonana pokaźna ilość rzutów rożnych. Aby niniejszy zakład okazał się trafiony, musiałoby być ich co najmniej dziesięć. Czy jest to wykonalne? Zdecydowanie tak!

Salah zdobędzie bramkę

Niepowodzenie w meczu reprezentacyjnym i brak awansu na mundial w Katarze może zadziałać na Mohameda Salaha dwojako. Zgodnie z pierwszym scenariuszem kryzys przedłuża się na starcie ligowe, a Egipcjanin jest w tym meczu cieniem samego siebie. Może zdarzyć się jednak również tak, iż 29-latek postanowi udowodnić całemu światu, że nic nie jest w stanie go podłamać. Wydaje nam się, że to drugie jest bardziej prawdopodobne.

Liverpool – Watford kursy

Także legalni polscy bukmacherzy nie mają najmniejszych wątpliwości, kto zgarnie w tym meczu pełną pulę. Czy nas to dziwi choćby w małym stopniu? Oczywiście, że nie.

Bukmacher Liverpool Remis Watford
Fortuna 1.13 9.20 21.00
STS 1.12 9.00 21.50
3 1.12 10.00 26.00
Betclic 1.13 9.00 19.00
forBET 1.13 9.00 19.00

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Lista ostatnich meczów w wykonaniu The Reds wygląda bardzo korzystnie. Jak w tym samym czasie spisywali się zawodnicy Watfordu? Sprawdźcie to w poniższym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Watford – Liverpool 0:5 (16 października 2021)
Watford – Liverpool 3:0 (29 lutego 2020)
Liverpool – Watford 2:0 (14 grudnia 2019)
5 ostatnich spotkań Liverpoolu
Nottingham – Liverpool 0:1
Arsenal – Liverpool 0:2
Brighton – Liverpool 0:2
Liverpool – Inter 0:1

Liverpool – West Ham 1:0
5 ostatnich spotkań Watfordu
Southampton – Watford 1:2
Wolves – Watford 4:0
Watford – Arsenal 2:3
Man Utd – Watford 0:0
Watford – Crystal Palace 1:4

Liverpool – Watford prognozy

To już taki moment sezonu, że nawet najmniejsza pomyłka może być tragiczna w skutkach. Jurgen Klopp bez wątpienia uczulił na to swoich podopiecznych. Uważamy, że ekipa z miasta Beatelsów bardzo łatwo zdoła pokonać popularnych The Hornets. Kwestią sporną jest chyba tylko rozmiar zwycięstwa. Powtórka z października wydaje się bardzo możliwa.

Liverpool – Watford najczęściej zadawane pytania

  • O której początek meczu Liverpool F.C. – Watford F.C. ?

Pierwszy gwizdek tego pojedynku powinien wybrzmieć o 13:30 w dniu 2 kwietnia 2022r.

  • Kto będzie sędzią tego meczu?

Do prowadzenia tej potyczki wyznaczono pana Steve'a Attwella.