ŁKS Łódź – Korona Kielce typy i transmisja meczu

To spotkanie powinno przynieść sporo emocji!

Wyśmienite typy na ŁKS Łódź – Korona Kielce (05.03.2022)

Zapraszamy do rzucenia okiem na nasze atrakcyjne ŁKS – Korona Kielce typy.

łks korona typy

ŁKS wygra, ale Korona będzie się stawiać

Przygotowując ŁKS – Korona typy oczywiście poniekąd wzięliśmy pod uwagę sytuację w tabeli, w której kielczanie zajmują obecnie wysokie, trzecie miejsce. W dorobku „Scyzorów” znajduje się dziesięć zwycięstw, sześć remisów i pięć porażek. To w sumie daje 36 „oczek”. ŁKS Łódź znajduje się w gorszym położeniu – zajmuje miejsce dziewiąte. Póki co łódzki zespół ośmiokrotnie zwyciężał, sześć razy dzielił się punktami i tyle samo razy przegrywał.

Jeżeli uwzględnimy same miejsca, to dojdziemy do wniosku, że te dwie ekipy dzieli sporo. Gdy jednak rzucimy okiem na punkty, to wniosek jest już zdecydowanie inny. Między ŁKS-em i Koroną jest tylko sześć „oczek” różnicy! Właśnie to naszym zdaniem zapowiada zacięty mecz.

Zakładamy zwycięstwo gospodarzy. Dlaczego? Otóż ŁKS wygrał cztery z ostatnich pięciu meczów (wliczając sparingi). Ponadto przeczuwamy, że tutaj będą padać gole z obu stron. Skąd takie ŁKS – Korona typy? Otóż w trzech z ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynków tych dwóch ekip strzelały oba zespoły.

Pierwszego gola strzeli jednak w naszym odczuciu Korona. Ta ekipa zdobyła premierową bramkę w 10 z ostatnich 15 meczów. Właśnie dlatego warto wziąć pod uwagę ŁKS – Korona zakłady na trafienie otwierające wynik spotkania.

Ostatni pojedynek tych dwóch zespołów zakończył się wygraną Korony Kielce 1:0. Wcześniej był natomiast remis 2:2, natomiast jeszcze szybciej ŁKS Łódź wygrał 2:1. Te rezultaty też pokazują, że te dwie ekipy są dość nieobliczalne.

Jeżeli będziesz przeglądać ŁKS – Korona kursy, to warto, byś wziął pod uwagę również niniejszą tabelę. W międzyczasie zerknij na typy Arka Gdynia – Górnik Polkowice.

Ostatnie bezpośrednie mecze

 • Korona – ŁKS 1:0
 • Korona – ŁKS 2:2
 • Korona – ŁKS 1:2

Ostatnie mecze ŁKS-u

 • GKS Jastrzębie – ŁKS 1:1
 • ŁKS – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:2
 • ŁKS – Worskła 1:0

Ostatnie mecze Korony Kielce

 • Korona Kielce – Stomil 1:1
 • Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec 1:1
 • Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec 0:1

Oto mocne punkty tych zespołów

Przed tym spotkaniem, warto mieć na uwadze, którzy zawodnicy najczęściej strzelali gole dla tych dwóch zespołów. Liderem pod kątem zdobytych bramek w Koronie jest Łukowski (7 goli). Dla ŁKS-u Łódź najczęściej trafiał natomiast Pirulo (5).

ŁKS Łódź – Korona Kielce transmisja. Kiedy, gdzie, o której początek?

Ten pojedynek został zaplanowany na sobotę (5 marca). Początek meczu o godzinie 12:40. Transmisję śledzić będzie można na antenie Polsatu Sport i w internecie – na polsatboxgo.pl.

FAQ

 • Gdzie znajdziesz najlepsze typy na mecz ŁKS Łódź – Korona Kielce?
  Zostały one zawarte w naszym tekście.
 • Gdzie dostępna będzie ŁKS – Korona transmisja?
  Mecz obejrzysz w telewizji – na Polsacie Sport.