ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie typy i składy – 17 sierpnia 2021

ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie typy i składy – 17 sierpnia 2021

Walczący o powrót do PKO Ekstraklasy, ŁKS podejmie jastrzębian. Kto okaże się lepszy w meczu ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie? Typy oraz krótką zapowiedź znajdziesz poniżej!

Trzy najlepsze typy przed meczem ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie

Na poniższej liście znajdziesz trzy typy bukmacherskie, które stworzyliśmy po gruntownej analizie formy obu drużyn, ostatnich wyników oraz kluczowych statystyk. Zanim wyślesz swoje zakłady, sprawdź, czy poniżej prezentowane na spotkanie ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie kursy bukmacherskie wciąż są aktualne. W tym celu kliknij w wybrany link.

ŁKS wygra z GKS-em Jastrzębie

W poprzednim sezonie obie ekipy miały zgoła inne cele. ŁKS Łódź walczył o awans do PKO Ekstraklasy, co się jednak nie udało, a jastrzębianie walczyli o utrzymanie w Fortuna 1. Lidze, co się udało. W tym sezonie ŁKS spróbuje kolejnego podejścia do PKO Ekstraklasy i z całym szacunkiem dla ich rywali, ale takie mecze musi po prostu wygrywać. Łodzianie wygrali 3 z 4 ostatnich meczów przeciwko jastrzębianom i sądzimy, że zrobią to także w środę 18 sierpnia. Ponadto ŁKS jest na fali. Wygrał dwa ostatnie mecze ligowe, a w pierwszej kolejce zremisował na wyjeździe z wymagającym rywalem, jakim był niewątpliwie GKS Tychy.

Łodzianie wygrają do zera

Mało tego, stawiamy na ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie typy na wygraną ŁKS-u bez straty gola. Odważnie? Tak trzeba czasem grać! Zwłaszcza, że trzy ostatnie zwycięstwa łodzian nad jastrzębianami były właśnie bez straty gola. ŁKS wygrał też do zera w ostatnim meczu ligowym w Niepołomicach i zapewne będzie chciał zagrać kolejne spotkanie “na zero” z tyłu.

Dokładny wynik 2:0

Jeśli wygrana ŁKS-u do zera, to dla odważnych typerów, możemy polecić spróbowanie wyniku 2:0. Czym podpieramy takie przed meczem ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie typy? Przede wszystkim tym, że dwa z trzech ostatnich zwycięstw ŁKS-u nad Jastrzębiem dokonały się właśnie stosunkiem bramek 2:0. Ponadto, to wynik, który dość często pada w Fortuna 1. Lidze. Dlaczego nie spróbować?

Podgląd na sytuację kadrową przed spotkaniem ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie

W ekipie gospodarzy nie zobaczymy Nacho Monsalve. Gracz ten opuścił ostatni mecz ligowy już w 9. minucie. Pech dla niego tym większy, że niedawno stracił 3 tygodnie z powodu urazu. Nie wiadomo także co z Maciejem Dąbrowskim, który w ostatnim meczu przeciwko Puszczy poczuł dyskomfort i w drugiej połowie zszedł z boiska. Jeśli jednak wszystko pójdzie zgodnie z planem, to gracz ŁKS-u będzie gotowy na konfrontację z GKS-em Jastrzębie. O żadnych urazach nie słychać w ekipie gości.

ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie składy

Skoro wiesz, jakie mamy już na ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie typy, to przyjrzyjmy się prognozowanym składom wyjściowym.

ŁKS: Kozioł – Bąkowicz, Szeliga, Dąbrowski (Tosik), Marciniak, Wolski, Rozwandowicz, Trąbka, Pirulo, Javi Moreno, Jurić.

GKS: Pawełek – Borkała, Słodowy, Bojdys, Witkowski, Kamiński, Kuczałek, Feruga, Jadach (Handzlik), Gajda, Rumin.

To tylko prognozowane na mecz ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie składy. Na oficjalne jedenastki musimy poczekać.

Ostatnie mecze i wyniki

ŁKS wygrał w ostatniej kolejce na wyjeździe 2:0 z Puszczą Niepołomice. W tym sezonie łodzianie uzbierali jak na razie 7 punktów, w 3 meczach. Tylko 3 oczka są na koncie GKS-u Jastrzębie, który w ostatniej kolejce przegrał 1:2 z Koroną Kielce.

ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie transmisja

Transmisja meczu dostępna będzie na Polsat Sport, a online na Ipla TV. Mecz, jak i ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie transmisja wystartuje 18 sierpnia 2021 roku, o godzinie 18:00. Szykują się spore emocje, co potwierdzają nasze na mecz ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie typy, widoczne na wstępie tekstu.

Sprawdzamy zakłady bukmacherskie. Gdzie obstawiać ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie?

Jeśli sprawdziłeś już typy, to pewnie chcesz wiedzieć, który bukmacher ma najwyższe na ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie kursy. Polecamy sprawdzić oferty STS, LVBET oraz PZBuk, które w momencie przygotowania tekstu przez nas, posiadały najlepszą ofertę.