ŁKS Łódź – GKS Katowice typy, transmisja i kursy (16.07)

Ruszają rozgrywki PKO Ekstraklasy, ruszają też zmagania na zapleczu tej ligi. W pierwszej lidze już od początku powinno być ciekawie. Z dużym zaangażowaniem przeanalizowaliśmy ŁKS Łódź – GKS Katowice zakłady.

ŁKS Łódź – GKS Katowice typy bukmacherskie godne rozważenia

Jakie ŁKS Łódź – GKS Katowice typy powinny przykuć waszą uwagę? Poniżej przedstawiamy nasze propozycje. Bez wątpienia warto rzucić na nie okiem i być może nawet wykorzystać przy okazji wizyty u bukmachera.

Zacięty mecz w Łodzi?

Przygotowania do kolejnego sezonu Fortuna 1. ligi dobiegły już końca. Najwyższa pora, by rozpocząć rywalizację na zapleczu PKO Ekstraklasy. Emocji nie powinno zabraknąć od samego początku – przewidujemy, że sporą porcję adrenaliny zagwarantuje choćby spotkanie w Łodzi.

ŁKS Łódź - GKS Katowice typy

ŁKS Łódź – GKS Katowice kursy analizowaliśmy, mając na uwadze między innymi zmiany kadrowe w tych dwóch zespołach. Doszło zarówno do wzmocnień, jak i rozstań.

Ekipę z Katowic zasilili tacy piłkarze jak Jakub Arak, Alan Bród, Dawid Brzozowski, Daniel Dudziński, Kacper Grzebieluch, Patryk Szczuka, Daniel Tanżyna, Norbert Warmuz, a także Marcin Wasielewski.

ŁKS Łódź z kolei pozyskał następujących zawodników: Nelson Balongo, Bartosz Biel, Dawid Kort, Władysław Ochronczuk. Być może ktoś jeszcze dołączy do kadry jednej czy drugiej drużyny – są sygnały o pewnych przymiarkach.

Jeżeli chodzi o pojedynek w Łodzi, to podsuwamy ŁKS Łódź – GKS Katowice typy, że będzie albo remis, albo triumf odnotują goście z Katowic. Takie przewidywania argumentujemy tym, że GKS Katowice nie przegrał w 12 z ostatnich 15 meczów.

Przeczuwamy poza tym, że obie drużyny nie będą strzelać w tym spotkaniu. Dlaczego właśnie tak zakładamy? Przeanalizowaliśmy pięć ostatnich meczów tych dwóch zespołów i okazało się, że aż w czterech z nich trafiali piłkarze tylko jednej ekipy. To chyba mówi samo za siebie.

Ostatnie mecze ŁKS-u Łódź:

  • ŁKS Łódź – Znicz 1:1
  • Stal Mielec – ŁKS Łódź 1:1
  • ŁKS Łódź – Stal Rzeszów 0:1

Bilans ostatnich trzech sparingów nie jest korzystny dla łódzkiego ŁKS-u. Łodzianie nie odnotowali w nich ani jednego zwycięstwa. Nie jest to zbyt dobry prognostyk przed startem ligi.

Ostatnie mecze GKS-u Katowice:

  • GKS Tychy – GKS Katowice 0:0
  • GKS Katowice – Banska 2:1
  • Ruzomberok – GKS Katowice

GKS oczywiście zmierzył się z innymi przeciwnikami, ale wyniki osiągał lepsze. Katowiczanie dwukrotnie triumfowali, a raz zaliczyli remis.

Ostatnie mecze ŁKS-u Łódź i GKS-u Katowice:

  • GKS Katowice – ŁKS Łódź 2:0
  • ŁKS Łódź – GKS Katowice 1:0
  • GKS Katowice – ŁKS Łódź 1:1

Ostatni pojedynek tych dwóch drużyn zakończył się triumfem GKS-u Katowice 2:0. Wcześniej łodzianie triumfowali 1:0, a jeszcze prędzej GKS i ŁKS podzielili się punktami (1:1).

Oto termin meczu ŁKS-u z GKS-em

Mecz ŁKS-u Łódź z GKS-em Katowice zaplanowano na 16 lipca 2022 roku. Początek o godz. 20:00.

Gdzie i za ile transmisja z ŁKS – GKS?

Internauci pytają, ŁKS Łódź – GKS Katowice gdzie obejrzeć za darmo. Darmowej transmisji nie będzie, ale za 10 zł obejrzysz to spotkanie na fortuna1liga.statscore.com.

Zobacz też nasze typy na mecz Podbeskidzia z Arką.