ŁKS Łódź – GKS Katowice typy i zakłady ✔️ 13.11.2021

Ze względu na mecze reprezentacji Polski niewiele dzieje się w piłce klubowej. Niemniej jednak w sobotę oczy kibiców będą zwrócone na Łódź, gdzie miejscowy ŁKS podejmie GKS Katowice.

Typy za darmo na ŁKS Łódź – GKS Katowice (13 listopada)

Łodzianie są zdecydowanymi faworytami. Jak my to widzimy? Poniżej znajdziesz trzy na mecz ŁKS Łódź – GKS Katowice typy i odpowiadające im kursy bukmacherskie.

ŁKS Łódź - GKS Katowice typy

Ełkaesiacy spróbują przełamać się przed własną publicznością

ŁKS nie wygrał w lidze od trzech spotkań, a biorąc pod uwagę także Fortuna Puchar Polski, to passa bez zwycięstwa trwa już cztery mecze. Wobec tego łodzianie wypadli z czołówki tabeli i ekipa, która ma walczyć o awans do PKO Ekstraklasy, zajmuje obecnie 9. miejsce w Fortuna 1. Lidze. Kibice i zawodnicy doskonale zdają sobie sprawę, że nie tak to powinno wyglądać. W sobotę podejmą jednak silnego rywala, jakim jest GKS Katowice. Owszem, katowiczanie zajmują w tabeli dość odległe, 13. miejsce, ale w ostatnich sześciu meczach ligowych nie przegrali ani razu, wygrywając trzy z nich. GKS Katowice w poprzedniej kolejce rozprawił się 1:0 z Koroną Kielce.

Przygotowując nasze na mecz ŁKS Łódź – GKS Katowice typy, pod uwagę wzięliśmy wiele czynników. Kiepska ostatnio seria ŁKS-u wiążę się także z kiepską serią bezpośrednich spotkań. Łodzianie nie wygrali żadnego z trzech ostatnich bezpośrednich spotkań z GKS-em, przegrywając dwa razy. Sądzimy jednak, że tym razem się przełamią i być może od tego spotkania rozpoczną marsz w górę tabeli. Faworyzują ich bukmacherzy, eksperci i także my. Jakie mamy jeszcze na ŁKS Łódź – GKS Katowice typy? W trzech ostatnich bezpośrednich meczach padały odpowiednio dwa oraz po jednym golu. Sądzimy, że tym razem będzie ich mniej, niż 3.5. Dlaczego? Otóż w 9 z ostatnich 15 meczy GKS-u padło właśnie mniej, niż 3.5 bramki. Takim rezultatem kończyły się też trzy ostatnie spotkania łodzian i pięć ostatnich meczy GKS-u.

Dla odważnych, pokusilibyśmy się za stosunkowo niewielką kwotę o wytypowanie dokładnego wyniku 1:0 dla ŁKS-u. Taki wynik dość często pada w spotkaniach łodzian i miał miejsce w 5 z ostatnich 10 meczy. Dwa z trzech ostatnich spotkań ŁKS Łódź – GKS Katowice kończyły się wynikiem 1:0 właśnie dla katowiczan. Może więc czas na odwrócenie ról? Jeśli uważasz, że nasze przed meczem ŁKS Łódź – GKS Katowice typy mają sens, sprawdź bukmacherów i porównaj kursy.

ŁKS Łódź – GKS Katowice bezpośrednie mecze

Spójrzmy jak potoczyło się pięć ostatnich bezpośrednich spotkań ŁKS-u z GKS-em.

  • GKS – ŁKS 1:1
  • ŁKS – GKS 0:1
  • ŁKS – GKS 0:1
  • GKS – ŁKS 1:2
  • ŁKS – GKS 3:0

Gdzie oglądać mecz ŁKS Łódź – GKS Katowice? Transmisja

Niestety wszystko wskazuje na to, że kibice nie będą mogli śledzić meczu ŁKS Łódź – GKS Katowice w telewizji. Transmisja online dostępna będzie na Polsat Box Go. Początek o godzinie 18:00.

Bukmacherzy i najlepsze kursy

Sprawdziliśmy, gdzie są najlepsze na ŁKS Łódź – GKS Katowice kursy bukmacherskie. Warto porównać oferty STS, forBET oraz PZBuk i wybrać tą, gdzie na dany rynek będzie najwyższy kurs.

FAQ

  • Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz?

Obie drużyny podzieliły się punktami, a w meczu padł remis 1:1.

  • Gdzie transmisja spotkania?

Polsat Box Go.