ŁKS Łódź – GKS Tychy typy i zapowiedź ✔️ 21.11.2021

Wielkimi krokami zbliża się kolejny mecz Fortuna 1. Ligi w Łodzi. Tym razem gospodarze zmierzą się z szóstą ekipą w ligowej tabeli. Z myślą o kibicach przedstawiamy świetne ŁKS Łódź – GKS Tychy typy.

Typy przed niedzielnym spotkaniem ŁKS Łódź – GKS Tychy

Wiele osób uwielbia przeglądać ŁKS Łódź – GKS Tychy typy. Cieszą się one popularnością praktycznie przed każdym spotkaniem. Co ciekawego mamy dla was tym razem?

ŁKS Łódź - GKS Tychy typy

Gospodarze otworzą wynik meczu

Tyszanie stracili pierwszego gola w sześciu z ostatnich dziesięciu meczów wyjazdowych. Właśnie dlatego podsuwamy ŁKS Łódź – GKS Tychy typy, że w tym przypadku premierową bramkę odnotują łodzianie.

Podział punktów w Łodzi

Przewidujemy, że w tym spotkaniu padnie remis. Dlaczego właśnie tak? Mamy na uwadze, że dwa ostatnie bezpośrednie mecze tych ekip kończyły się remisami. Poza tym tyszanie zremisowali trzy z minionych pięciu spotkań, a łodzianie – dwa z pięciu.

Więcej niż dwie bramki

Naszym zdaniem tutaj zadzieje się sporo i na jednym czy dwóch golach się nie skończy. Wzięliśmy pod uwagę fakt, że w dziewięciu z ostatnich 15 meczów GKS-u Tychy padły więcej niż dwa gole.

Zbliżony potencjał

W niedzielę w Łodzi spotkają się zespoły o podobnych potencjałach. Wskazuje na to sytuacja w tabeli Fortuna 1. Ligi. Dotychczas tyszanie odnotowali 27 punktów, natomiast ŁKS Łódź zgromadził dwa „oczka” mniej. To sygnalizuje, że powinniśmy spodziewać się naprawdę zaciętego widowiska. Emocji raczej w Łodzi nie zabraknie. Warto oglądać pojedynek ŁKS-u z GKS-em.

Oni się wyróżniają

Oczywiście ŁKS Łódź – GKS Tychy składy mają swoich liderów. Jeżeli chodzi o ofensywę, to w ŁKS-ie do tej pory wyróżniał się Pirulo. Hiszpan zapisał przy swoim nazwisku pięć trafień i póki co jest to najlepszy rezultat w łódzkim zespole.

Po stronie GKS-u Tychy najczęściej do siatki rywali piłkę kierował Grzeszczyk. Ten zawodnik w bieżącym sezonie Fortuna 1. ligi zdołał wywalczyć cztery bramki.

Ostatnie wyniki

Ostatnio GKS Tychy wygrał potyczkę ligową z GKS-em Jastrzębie. Ten mecz zakończył się rezultatem 4:1. Wcześniej tyszanie dwukrotnie remisowali.

ŁKS Łódź w zeszłej kolejce też triumfował – w starciu z GKS-em Katowice (1:0). Wcześniej łodzianie raz przegrali i raz zremisowali.

Dwa ostatnie starcia GKS-u z ŁKS-em odbyły się w Tychach. Dwukrotnie padał remis 1:1. Wcześniej zespół GKS-u triumfował w Łodzi 3:0.

ŁKS Łódź – GKS Tychy transmisja – na jakim kanale i kiedy?

Nie możesz być na meczu? Spokojnie, bez problemu go zobaczysz. Prowadzona będzie ŁKS Łódź – GKS Tychy transmisja online. Spotkanie można też oglądać w telewizji. Transmisja na Polsacie Sport. Początek rywalizacji w niedzielę o 12:40.

Gdzie dostępne są najlepsze ŁKS Łódź – GKS Tychy kursy?

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć wysokie ŁKS Łódź – GKS Tychy kursy? Podpowiadamy, że warto zwrócić uwagę na takich bukmacherów jak forBET, Betclic czy STS.

Te pytania są kluczowe

  • Gdzie transmisja?
    Mecz będzie transmitowany na kanale Polsat Sport.
  • Kto wygrał ostatni bezpośredni mecz?
    W ostatnim bezpośrednim meczu padł remis 1:1.