ŁKS Łódź – Lech Poznań typy i kursy bukmacherskie (21.04.2024)

Kolejorz nadal marzy o grze w eliminacjach europejskich pucharów podczas następnego sezonu, ale w tej chwili uwaga musi być skupiona wyłącznie na najbliższym rywalu. Będą nim popularni Rycerze Wiosny. Czy uda im się wywieźć choćby jeden punkt z trudnego terenu? Oto ŁKS Łódź – Lech Poznań typy.

ŁKS Łódź – Lech Poznań typy bukmacherskie

Okres ochronny Mariusza Rumaka został przedłużony o kilka kolejnych dni. Włodarze Lecha wykazują się ogromną cierpliwością, ale jak wiadomo wszystko ma swoje granice. Rycerze Wiosny jako jedna z prawdziwych czerwonych latarni ligi w teorii nie powinni przysporzyć zespołowi z Poznania jakichś większych problemów. Czasem nawet takiemu zespołowi zdarzają się wyraźne przebłyski. Znając szczęście Kolejorza, niebawem może dokonać się kolejna taka chwila.

Nie liczyłbym raczej zdecydowanie, że gospodarze oddadzą ten mecz bez walki. Co najmniej jedno trafienie po każdej ze stron pojedynku to chyba absolutna norma.

lks-lodz-lech-poznan-typy

Statystycznie Łódzki Klub Sportowy notuje zwykle pomiędzy 2 a 3 żółtych kartek w przeliczeniu na jedno spotkanie. Jak na polskie warunki to stosunkowo ciekawe osiągnięcie, potwierdzające niejako tezę, że drużyny z dolnych rejonów tabeli muszą często nadrabiać umiejętności stricte sportowe tzw. cechami wolicjonalnymi.

Jeśli miałbym więc wskazać, która z drużyn częściej wyląduje w notesie sędziego, to bez chwili zastanowienia proponuje Wam ŁKS Łódź – Lech Poznań typy na więcej żółtych kartek tych pierwszych.

ŁKS Łódź – Lech Poznań kursy bukmacherskie

Nie jest to oczywiście absolutnie żadnym zaskoczeniem, że wyraźnym faworytem tej potyczki zdaniem bukmacherów jest ekipa ze stolicy Wielkopolski. Superbet przykładowo wycenił jej triumf na 1.65. W ofercie wicelidera rynku zakładów wzajemnych triumf łodzian opatrzono kursem 5.25.  Dokładnie 4.20 wynosi natomiast przelicznik, który opisuje prawdopodobieństwo wystąpienia remisu.

ŁKS Łódź – Lech Poznań bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Swoistą ciekawostką jest na pewno fakt, iż to ŁKS przystępuje do niedzielnej batalii rozpromieniony ubiegłotygodniowym zwycięstwem. Podopieczni Marcina Matysiaka zdołali pokonać na własnym obiekcie faworyzowanego Radomiaka. Lech w tym samym czasie sensacyjnie przegrywał z Puszczą Niepołomice.

Gdyby sugerować się jedynie tymi meczami, to wydawałoby się, że szanse gospodarzy są całkiem spore. W rzeczywistości jest aczkolwiek zupełnie inaczej. ŁKS-owi nigdy nie grało się najlepiej z popularnym Kolejorzem i raczej nic się w tej kwestii nie zmieniło.

ŁKS Łódź – Lech Poznań przewidywane składy

Jeśli nie stanie się nic nieoczekiwanego, to obie ekipy przystąpią do tej potyczki w następujących zestawieniach:

ŁKS: Arndt – Durmisi, Mammadov, Gulen, Dankowski, Janczukowicz, Mokrzycki, Hoti, Balić, Ramirez, Tejan

Lech: Mrozek – Douglas, Milić, Salamon, Pereira, Sousa, Murawski, Velde, Marchwiński, Ba Loua, Ishak

Gdzie oglądać ŁKS Łódź – Lech Poznań? Transmisja i godzina

Przekaz na żywo z opisywanej rywalizacji znajdzie się na antenach stacji Canal+Sport 3. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 15:00 w dniu 21 kwietnia bieżącego roku.