ŁKS Łódź – Legia Warszawa typy i kursy bukmacherskie (10.12.2023)

Rycerze Wiosny to aktualnie najsłabsza drużyna w całej PKO Ekstraklasie. Ich najbliżsi rywale to natomiast jeden z głównych pretendentów do mistrzostwa kraju. Czy ta zależność będzie widoczna na boisku? Oto ŁKS Łódź – Legia Warszawa typy.

ŁKS Łódź – Legia Warszawa typy bukmacherskie

Będąc kibicem ŁKS-u można zaklinać rzeczywistość i wierzyć, że starcie z najbardziej utytułowaną drużyną piłkarską w kraju może skończyć się szczęśliwie. Ci nieco twardziej stąpający po ziemi wiedzą jednak doskonale, że jedynym możliwym scenariuszem tego pojedynku jest pewne zwycięstwo podopiecznych Kosty Runjaica. Inna opcja absolutnie nie wchodzi w grę.

lks-legia-typy

Bój przy al. Unii Lubelskiej będzie toczył się prawdopodobnie w na wskroś ofensywnym rytmie. Przyjezdni co prawda nie dysponują najskuteczniejszym atakiem w stawce, ale za to miejscowi wielokrotnie zaskakiwali pewnie również sami siebie ogromną nieporadnością w defensywie.

Między innymi z tego powodu naszą drugą propozycją bukmacherską na to spotkanie będą ŁKS Łódź – Legia Warszawa typy na przynajmniej jedno trafienie w obu połowach. Sporym atutem tego zakładu jest to, że tak naprawdę te wymagane gole wcale nie muszą być bramkami autorstwa Pekharta i spółki. Swoją cegiełkę do pozytywnego rozstrzygnięcia zakładu mogą więc dołożyć obie strony pojedynku.

ŁKS Łódź – Legia Warszawa kursy bukmacherskie

Dla osób “siedzących” w temacie wielkim zaskoczeniem nie jest raczej fakt, iż to zespół z Warszawy ma dużo większe szanse na wygraną w tym meczu. Przynajmniej w opinii bukmacherów. Kurs na ich zwycięstwo w ofercie Fortuny to w tej chwili 1.62. Na równe 4.00 wyceniono aktualnie remis. 5.40 to natomiast przelicznik określający prawdopodobieństwo zwycięstwa podopiecznych Piotra Stokowca.

ŁKS Łódź – Legia Warszawa bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Przyjście do ŁKS-u wspomnianego wcześniej Stokowca w poczynaniach łódzkiej drużyny nie zmieniło właściwie nic. Rycerze Wiosny nadal okupują ostatnie miejsce w stawce i raczej nie widać zbytnich perspektyw, jakoby w najbliższym czasie miało to ulec diametralnej zmianie. Wojskowi dla odmiany notują cztery kolejne mecze bez porażki, dzięki czemu ich marsz w górę ligowej tabeli staje się powoli faktem.

Ostatnia wygrana Legionistów w bezpośredniej potyczce z łodzianami miała miejsce w 2006 roku! Być może kiedyś ta fatalna seria rzeczywiście zostanie przerwana, ale absolutnie nic nie zapowiada tego, jakoby miało się to stać w ramach spotkania 18. kolejki bieżącego sezonu PKO Ekstraklasy.

Gdzie oglądać ŁKS Łódź – Legia Warszawa? Transmisja i godzina

Relacja live z omawianego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Jej początek zaplanowano na godz. 15:30 w dniu 10 grudnia 2023 roku.