ŁKS Łódź – Miedź typy, kursy i transmisja

ŁKS podejmie przed własną publiką lidera tabeli Fortuna 1. Ligi, ekipę Miedzi Legnica. Liczymy na fantastyczne widowisko!

Typy na ŁKS Łódź – Miedź Legnica (25.03.2022)

Poznaj nasze na ŁKS Łódź – Miedź typy bukmacherskie.

Chcesz wiedzieć, skąd takie przewidywania? Zapraszamy do zapowiedzi meczu.

lks lodz- miedz typy

Każdy punkt na wagę złota

Dla łodzian każdy punkt jest na wagę złota, jeśli myślą o awansie do PKO Ekstraklasy. W tej chwili zajmują w tabeli szóstą lokatę, ale grupa pościgowa nie spoczywa na laurach. ŁKS wygrywając przed własną publiką z Miedzią, może wskoczyć na czwarte miejsce w tabeli.

Nie będzie jednak łatwo, bowiem Miedź Legnica jest niepokonana od pięciu spotkań, z których cztery zakończyły się jej zwycięstwem. Łodzianie mogą patrzeć jednak z optymizmem, bowiem w ostatnim, bezpośrednim meczu, rozegranym w Legnicy wygrali 2:0. Wówczas dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Pirulo.

Analizując sytuację przedmeczową uważamy, że spotkanie nie zakończy się zwycięstwem gości. Stawiamy zakłady na podwójną szansę, a więc wygrana ŁKS-u lub remis. Naszym zdaniem, godne uwagi są też na ŁKS Łódź – Miedź typy na to, że obie drużyny nie strzelą. Warto zauważyć, że tylko raz, w dotychczas rozegranych pięciu bezpośrednich meczach pomiędzy tymi ekipami zdarzyła się sytuacja, że obie strzelały gole. Także 3 z 4 ostatnich spotkań ŁKS-u kończyło się golami tylko po jednej ze stron boiskowej rywalizacji.

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Ostatnie bezpośrednie spotkania

 • Miedź – ŁKS Łódź 0:2
 • Miedź – ŁKS Łódź 3:0
 • ŁKS Łódź – Miedź 3:4

Ostatnie mecze ŁKS-u Łódź

 • Resovia – ŁKS 1:2
 • ŁKS – Stomil 0:2
 • ŁKS – Puszcza 2:0

Ostatnie mecze Miedzi Legnica

 • Miedź – Korona 1:1
 • GKS Jastrzębie – Miedź 0:2
 • Miedź – Puszcza 3:1

Przed nadchodzącym meczem warto zwrócić uwagę na dwóch zawodników. Patryk Makuch zdobył już w tym sezonie Fortuna 1. Ligi dziesięć goli. Z kolei w ostatnim meczu ŁKS-u przeciwko Resovii, dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Pirulo. Ten gracz zdobył też dwie bramki w ostatnim bezpośrednim spotkaniu ŁKS Łódź – Miedź. Typy na gola Pirulo? Też brzmi to ciekawie.

Gdzie ŁKS Łódź – Miedź transmisja na żywo?

Mecz będzie pokazywany w telewizji. Z ŁKS – Miedź transmisja na kanale Polsat Sport News. Początek spotkania 25 marca 2022 roku, o godzinie 20:30. Jak widać, w przerwie reprezentacyjnej pierwsza liga nie próżnuje, a my liczymy na naprawdę ciekawe emocje, drużyn zainteresowanych awansem do PKO Ekstraklasy.

FAQ

 • Kto jest uznawany za faworyta?

Lider Fortuna 1. Ligi, Miedź Legnica.

 • Jakim wynikiem zakończył się ostatni bezpośredni mecz?

ŁKS Łódź pokonał Miedź 2:0.

Zobacz typy na mecz Sandecji z Koroną oraz na następny pojedynek Miedzi z Resovią.