ŁKS Łódź – Resovia typy kursy i zapowie (21.05.2023)

W najbliższą niedzielę łódzka drużyna uczynić może ogromny krok w kierunku tytułu mistrzowskiego w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Sprawdźcie zatem nasze na potyczkę ŁKS Łódź – Resovia typy i korzystajcie z nich podczas obstawiania.

ŁKS Łódź – Resovia Rzeszów typy i przewidywania

Wiele wskazuje na to, że w przyszłym sezonie na najwyższym szczeblu rozgrywek piłki nożnej w Polsce zobaczymy dwa klub z Łodzi. Do Widzewa najprawdopodobniej dołączy ŁKS. Już w tej kolejce piłkarze kazimierza Moskala uczynić mogą ogromny krok ku temu ale plany próbuje pokrzyżować im jeden z gorszych zespołów ligi- Resovia. Czy w tym starciu możemy liczyć na jakiekolwiek emocje?

lks - resovia typy

Zespół ŁKS-u w tym sezonie jest chyba najlepiej grającą ekipą rozgrywek Fortuna 1 Ligi. Od pierwszych kolejek łodzianie prezentują niesamowitą skuteczność co przekłada się na pozycję w tabeli. Po 31. spotkaniach zespół ŁKS-u posiada bilans 17. wygranych pojedynków, 8. remisów oraz 6. porażek. Z dorobkiem 59. punktów łodzianie przewodzą stawce Fortuna 1 Ligi z przewagą 3. oczek nad drugim Ruchem Chorzów i 5. nad zamykającą ligowe podium krakowską Wisłą.

Resovia w tym sezonie nie osiągnie już nic spektakularnego. W obecnej chwili piłkarze Mirosława Hajdo sklasyfikowani są w górnej części drugiej połowy ligowej tabeli. Ekipa z Podkarpacia do tej pory zanotowała 9. zwycięskich spotkań, 11. remisów a także 11. porażek. Zdobyte 36. oczek wystarcza na zajęcie 12. pozycji z dość bezpieczną przewagą nad strefą spadkową. Spoglądając na formę obydwu zespołów, jakim rozstrzygnięciem zakończy się niedzielny pojedynek?

Nasze pierwsze na starcie ŁKS Łódź – Resovia typy to zwycięstwo gospodarzy. Łodzianie są najlepszą ekipą rozgrywek, prezentują najlepszą piłkę i zasłużenie prowadzą w tabeli Fortuna 1 Ligi. Spoglądając w statystyki ostatnich bezpośrednich meczów widzimy, że zespół z Łodzi triumfował w 3. z ostatnich 5. meczów przeciwko Resovii. Naszym zdaniem po 1. części gry na tablicy świetlnej widnieć będzie rezultat remisowy. Taka sytuacja miała miejsce w 6. z ostatnich 10. meczów, które podopieczni Kazimierza Moskala rozegrali przed własną publicznością na obiekcie w Łodzi.

ŁKS Łódź – Resovia ostatnie wyniki

Tak prezentują się ostatnie wyniki obydwu zespołów. Niespodzianką jest rezultat spotkania z ostatniej kolejki pomiędzy Sandecją a ŁKS-em.

Ostatnie wyniki ŁKS-u Łódź

 • Sandecja – ŁKS Łódź 1:0
 • ŁKS Łódź – Wisła Kraków 3:2
 • Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź 1:0

Ostatnie wyniki Resovii

 • Resovia – Chojniczanka 3:1
 • Ruch Chorzów – Resovia 1:3
 • Resovia – Stal Rzeszów 1:1

ŁKS Łódź – Resovia bezpośrednie mecze

Do tej pory zespoły te rozegrały pomiędzy sobą 6. meczów.

 • Resovia – ŁKS Łódź 0:3
 • ŁKS Łódź – Resovia 1:0
 • Resovia – ŁKS Łódź 1:2

Bilans tych spotkań jest następujący: 4-krotnie triumfował ŁKS, 2-krotnie Resovia. Jakim wynikiem zakończy się niedzielna potyczka?

ŁKS Łódź – Resovia kursy bukmacherskie

Nasze na starcie ŁKS Łódź – Resovia typy i bukmacherów są podobne- triumf gospodarzy niedzielnej potyczki.

 • Wygrana ŁKS-u Łódź: 1.60
 • Remis: 4.10
 • Wygrana Resovii: 5.00

Gdzie oglądać ŁKS Łódź – Resovia? Transmisja

Kiedy i o której ŁKS Łódź – Resovia? Początek meczu w niedzielę, 21 maja o godzinie 12:40 w Łodzi. Transmisja dostępna będzie na antenie Polsatu Sport oraz w internecie w serwisie statscore po wykupieniu dostępu oraz na platformie Polsat Box Go.