ŁKS Łódź – Widzew Łódź typy, kursy i zakłady (18.02.2024)

Wiele emocji przynoszą rozgrywki PKO BP Ekstraklasy, które niedawno wróciły po zimowej przerwie. Mnóstwo powinno się dziać podczas derbów Łodzi. Sprawdź moje ŁKS Łódź – Widzew Łódź typy, które zamieściłem poniżej.

ŁKS Łódź – Widzew Łódź typy bukmacherskie

Fani polskiego futbolu mocno ostrzą sobie zęby na konfrontację ŁKS Łódź – Widzew Łódź. 18 lutego 2024 roku znów odbędzie się bój o palmę pierwszeństwa w Łodzi. Czas pokaże, kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia. Już teraz można zakładać, że na boisku będą lecieć iskry. Oj na pewno będą lecieć iskry!

ŁKS Łódź - Widzew Łódź

Przejdźmy do rzeczy. Czas, żebym omówił ŁKS Łódź – Widzew Łódź typy na ten wielki mecz. Przede wszystkim zwiastuję, że tutaj triumf odnotuje zespół Widzewa. Skąd właśnie taka prognoza? W tym miejscu mam na uwadze choćby kwestię tego, że “Widzewiacy” pokonywali lokalnego rywala w ostatnich dwóch bezpośrednich starciach.

Uważam także, iż gole padną z obu stron. Taka sytuacja miała miejsce w czterech z ostatnich pięciu meczów ŁKS-u Łódź. Wprawdzie były to głównie konfrontacje towarzyskie, ale tak czy tak sądzę, że warto mieć to na uwadze.

A co ciekawego słychać w tabeli ligowej? Oba zespoły z Łodzi nie prezentują się zbyt dobrze. ŁKS ma na swoim koncie 10 punktów i zajmuje ostatnie miejsce w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej. Widzew Łódź z kolei jest 14. Ta ekipa uzbierała 22 “oczka”.

ŁKS Łódź – Widzew Łódź kursy bukmacherskie

Tradycyjnie musimy zerknąć jeszcze na wskazania bukmacherskie. Kurs na wygraną ŁKS-u Łódź to 2,80. W przypadku remisu jest to 3,05, zaś kurs na wygraną łódzkiego Widzewa wynosi tutaj 2,47.

Śmiało można zatem stwierdzić, że bukmacherzy większe szanse na odniesienie sukcesu dają zespołowi łódzkiego Widzewa. Nie ma co się temu dziwić. Ta drużyna w bieżącym sezonie spisywała się lepiej. ŁKS może jednak podejść do tego meczu bardzo ambicjonalnie. Niewykluczone więc, że gospodarze pokuszą się tutaj o jakąś niespodziankę. Może zadziać się naprawdę sporo.

ŁKS Łódź – Widzew Łódź bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie drużyny starły się 12 sierpnia 2023 roku. Wtedy Widzew Łódź wygrał 1:0. Prędzej też było 1:0 dla Widzewa (3 maja 2022 roku). Jeszcze szybciej padł remis 2:2.

Widzew ostatnimi czasy prezentował się raczej słabo. Ta drużyna ma za sobą ligową porażkę z Jagiellonią Białystok 1:3 i sparingową przegraną z Libercem 0:2. Wcześniej Widzew zremisował z Trencinem.

A ŁKS Łódź? Ten zespół ostatnio przegrał z Koroną Kielce 1:2, pokonał Strugę 4:3 i zremisował z Radnickim 1923 1:1.

Gdzie oglądać ŁKS Łódź – Widzew Łódź? Transmisja i godzina

Mecz ŁKS Łódź – Widzew Łódź odbędzie się 18 lutego 2024 roku. Początek spotkania przewidziano na godz. 17:30.

Oczywiście dostępna będzie transmisja na Canal+ Sport 3 i Canal+ online (platforma internetowa).