ŁKS – Podbeskidzie typy i zakłady – 18 września 2021

ŁKS – Podbeskidzie typy i zakłady – 18 września 2021

Na pierwszoligowym froncie walka trwa w najlepsze. W ramach 9. kolejki Fortuna 1. Ligi dojdzie tym razem do meczu ŁKS-u Łódź z Podbeskidziem. Co możemy napisać o tym spotkaniu? Przede wszystkim, że to walka dwóch ekip, zainteresowanych awansem do PKO Ekstraklasy. Na początku sezonu jednak zarówno łodzianie, jak i “Górale” radzą sobie ze zmiennym szczęściem. Mimo wszystko są w czubie tabeli, a spotkanie określane jest mianem hitu kolejki na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Chcesz postawić zakłady? Sprawdź więc nasze na ŁKS – Podbeskidzie typy, które udostępniamy całkowicie za darmo!

Typy na ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała (18.09.2021)

Kiedy gra czwarta z szóstą siłą ligowej tabeli, wiedz, że się coś dzieje. Dlatego poniżej znajdziesz nasze przewidywania.

Zanim obstawisz, sprawdź czy przypadkiem w ofertach na mecz ŁKS – Podbeskidzie kursy się nieco nie zmieniły. Porównaj powyższych bukmacherów.

Czy Podbeskidzie wróci na właściwe tory? W Łodzi czeka je trudne zadanie

“Górale” przegrali ostatni mecz ligowy na własnym terenie 2:3 z Koroną Kielce. Poprzez to Podbeskidzie przerwało serię pięciu meczów bez porażki, w tym trzech zwycięstw z rzędu. W Łodzi panują wahania nastroju. ŁKS wygrał ostatnio z Miedzią 2:0, ale wcześniej gładko i to u siebie przegrał 0:3 z Resovią. Kto więc okaże się lepszy? To spora zagwozdka.

My stawiamy na mecz ŁKS – Podbeskidzie typy na drużynę gospodarzy. Warto w tym temacie podeprzeć się historią bezpośrednich meczów. Ta wyraźnie wskazuje, ze ŁKS-owi leżą “Górale”. Otóż łodzianie nie przegrali żadnego z siedmiu bezpośrednich pojedynków, wygrywając aż cztery ostatnie spotkania! Mało tego, w trzech poprzednich meczach z Podbeskidziem nie stracili nawet jednej bramki! Cóż za seria.

Ale… każda seria się kiedyś kończy. O ile wierzymy w zwycięstwo ŁKS-u, to absolutnie nie przewidujemy, żeby Podbeskidzie nie zdobyło choćby jednego gola. Zwłaszcza, że Górale trafiali do siatki w każdym ze swoich czterech ostatnich spotkań w Fortuna 1. Lidze. Przeciwko Puszczy Niepołomice uczynili to aż czterokrotnie.

W tym sezonie ligowym pięć goli dla Podbeskidzia zdobył już Kamil Biliński. Trafił też w ostatnim przegranym meczu “Górali” z Koroną Kielce (2:3). Coś czujemy, że i tym razem będzie miał choć jedną sytuację, a to, czy ją wykorzysta pozostaje oddzielną kwestią.

Mamy jednak trzeci typ na mecz łodzian z Podbeskidziem. Wierzymy, że na stadionie w Łodzi zobaczymy co najmniej trzy bramki. Zarówno 2 z 3 ostatnich meczy ŁKS-u, jak i Podbeskidzia kończyło się z co najmniej trzema golami. Także w bezpośrednich meczach często bywało tak, że obie ekipy sporo postrzelały. Kiedy po boisku będą biegać choćby Kamil Biliński czy Pirulo trudno przypuszczać, by mecz obfitował w małą liczbę bramek.

ŁKS – Podbeskidzie transmisja online

Mecz rozpocznie się o dość wczesnej porze, bowiem 18 września o 12:40. Transmisję przeprowadzi stacja Polsat Sport, a transmisję online zapewni platforma Polsat Box Go. To tam będziesz mógł sprawdzać, czy prezentowane na ŁKS – Podbeskidzie typy “wchodzą”. Godzinę przed spotkaniem zostaną zaprezentowane na ŁKS – Podbeskidzie składy wyjściowe.

Najlepsi bukmacherzy na ŁKS – Podbeskidzie

Jeśli już podjąłeś decyzję, żeby obstawić, to sugerujemy trzech poniższych operatorów.

  • STS – kurs 2.02 na zwycięstwo ŁKS-u.
  • Betclic – kurs 1.94 na obie strzelą.
  • 3- kurs 1.74 na over 2.5 gola.

Dla pewności przejdź do bukmacherów i porównaj kursy, czy nie zaszły jakieś zmiany.

W ten weekend w Fortuna 1. Lidze będzie się działo

9. kolejka Fortuna 1. Ligi przyniesie wiele emocji, ale ciekawie będzie tez o szczebel wyżej, w PKO Ekstraklasie. Tam mamy dla Ciebie typy na mecz Pogoń – Cracovia. Bukmacherzy wystawili ciekawe kursy, a my postanowiliśmy z nich skrzętnie skorzystać.