ŁKS – Widzew Łódź typy, zakłady i transmisja Derbów Łodzi

Czy ktoś może sobie wyobrazić lepiej piłkarskie emocje w Święto 3 maja? Przed nami Derby Łodzi, a więc pojedynek, który elektryzuje całą Polskę. Kto wygra? ŁKS? Widzew? A może padnie remis?

ŁKS Łódź – Widzew Łódź typy i zakłady (03.05.2022)

Na sam początek sprawdź, jakie mamy przed meczem ŁKS – Widzew typy bukmacherskie. Prezentujemy też kursy, dzięki którym jeszcze szybciej postawisz interesujący zakład.

Czas na Derby Łodzi

Derby, jak to Derby, rządzą się swoimi prawami, ale mimo wszystko, warto rzucić okiem na sytuację w ligowej tabeli oraz ostatnie wyniki w Fortuna 1. Lidze. Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja Widzewa Łódź, który wciąż ma szansę na bezpośredni awans do Ekstraklasy. W tej chwili Widzewiacy zajmują trzecie miejsce, z oczkiem straty do Arki, która w trwającej kolejce zanotowała bolesną wpadkę. ŁKS jest w kryzysie i pozostały mu nadzieje na baraże o Ekstraklasę. Żeby tak się jednak stało, ŁKS-iacy muszą zacząć regularnie punktować. W poprzedniej kolejce przegrali bowiem 0:2 z Arką Gdynia i była to już druga porażka z rzędu oraz trzeci mecz bez zwycięstwa. Widzew też przegrał, 1:2 z Koroną Kielce, kończąc dobrą passę pięciu meczy bez porażki (w tym czterech zwycięstw).

łks widzew typy

Jakie zatem mamy na ŁKS – Widzew typy? Aż 5 z 6 ostatnich bezpośrednich meczy tych drużyn kończyło się remisem. Uważamy, że w obecnej sytuacji, porównując formę ŁKS-u i Widzewa, także można pokusić się o zakłady na remis. Zwłaszcza, że bukmacherzy wystawili bardzo atrakcyjne kursy, przekraczające 3:1.

Naszym zdaniem, warto też rozważyć na ŁKS – Widzew typy na obie strzelą. W dwóch ostatnich bezpośrednich meczach mieliśmy wynik 2:2. Widzew strzelał gola w każdym z sześciu ostatnio rozegranych spotkań w Fortuna 1. Lidze, a ŁKS nie strzelił żadnego w trzech ostatnich kolejkach. Patrząc na potencjał ofensywny ŁKS-u, trudno przypuszczać, żeby ich strzelecka niemoc mogła trwać dłużej.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Widzew – ŁKS 2:2
  • ŁKS – Widzew 2:2
  • Widzew – ŁKS 0:2

Gdzie obejrzeć Derby Łodzi: ŁKS – Widzew transmisja

Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli zawitać na stadion, żeby podziwiać Derby Łodzi na żywo, mamy wspaniałą wiadomość. Transmisję spotkania przeprowadzi Polsat Sport, a o transmisję online zadba Polsat Box Go. Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi punktualnie o godzinie 18:00.

FAQ

  • Gdzie oglądać ŁKS – Widzew?

Polsat Sport.

  • Kto jest faworytem?

Eksperci mają problem z określeniem faworyta. Miejmy nadzieję, że jest to zapowiedzią kapitalnych piłkarskich emocji.

  • Jaki był wynik ostatniego bezpośredniego meczu?

Padł w nim remis 2:2.

Zobacz też typy na mecz Legii Warszawa z Górnikiem Zabrze.