Losowanie Ligi Konferencji gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Losowanie Ligi Konferencji gdzie oglądać? Transmisja i stream online

W piątek, 17 marca 2023 roku odbędzie losowanie 1/4 finału Ligi Konferencji. Gdzie oglądać, na którym kanale transmisja? Czy będzie stream online za darmo i przede wszystkim, o której losowanie? 

Gdzie oglądać Losowanie Ligi Konferencji – transmisja

Zapewne nie wszystkich zadowoli odpowiedź na pytanie, gdzie pokazane zostanie Losowanie 1/4 finału Ligi Konferencji. Transmisja będzie dostępna wyłącznie w serwisie Viaplay, a więc dokładnie tam, gdzie pokazywane są mecze LKE. Losowanie Ligi Konferencji rozpocznie się 17 marca 2023 roku, o godzinie 14:00. Poprzedzi je krótka ceremonia i prezentacja drużyn, które znalazły się w najlepszej ósemce tegorocznych rozgrywek.

Losowanie 1/4 finału Ligi Konferencji – wyniki i relacja na żywo

Jeśli nie będziesz mógł oglądać losowania ćwierćfinałów Ligi Konferencji Europy, to nic straconego. Na naszej stronie przeprowadzimy relację na żywo, dzięki której od razu dowiesz się, z kim zagra Lech Poznań w 1/4 finału Ligi Konferencji Europy. O potencjalnych rywalach Kolejorza możesz przeczytać w tym tekście.

Przypomnijmy, że Lech Poznań w 1/8 finału uporał się ze szwedzkim Djurgardens. W Poznaniu “Kolejorz” wygrał 2:0, a w rewanżu 3:0 i wymarzony ćwierćfinał LKE stał się faktem. Jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale wszystko może zależeć od tego, na kogo trafi Mistrz Polski. Trzymamy kciuki za dobre losowanie Ligi Konferencji dla Lecha.