Losowanie Ligi Mistrzów gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Losowanie Ligi Mistrzów gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Doskonale pewnie wiesz, że 17 marca 2023 roku o godzinie 12:00 odbędzie się losowanie 1/4 finału Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać transmisję? Na którym kanale losowanie i czy będzie dostępny stream online?

Gdzie oglądać Losowanie Ligi Mistrzów – transmisja

Jeśli chodzi o Losowanie 1/4 finału Ligi Mistrzów, transmisja dostępna będzie na kanale Polsat Sport Premium 1. Należy posiadać abonament właśnie z takim pakietem. Jeśli go posiadasz, a nie możesz oglądać losowania w telewizorze, skorzystaj z serwisu Polsat Box Go. Losowanie Ligi Mistrzów stream online za free nie będzie dostępny. Kiedy losowanie Ligi Mistrzów? Początek o godzinie 12:00.

Losowanie 1/4 finału Ligi Mistrzów – wyniki i relacja na żywo

Jeśli nie będziesz mógł oglądać transmisji logowania 1/4 finału Ligi Mistrzów, wyniki i relację na żywo znajdziesz w naszym serwisie. Odnośnik do nich opublikujemy na stronie głównej.

Już teraz warto sobie przypomnieć, które drużyny awansowały do ćwierćfinałów Ligi Mistrzów: Bayern Monachium, Benfica Lizbona, Chelsea, Inter, Manchester City, AC Milan, SSC Napoli, Real Madryt. Za faworytów uchodzą zespoły Bayernu, City oraz Realu. Uwagę przykuwa jednak coś innego. W 1/4 finału Ligi Mistrzów znalazło się miejsce aż dla trzech przedstawicieli Serie A, w tym rewelacyjnego w tym sezonie Napoli z Piotrem Zielińskim w składzie.

Skoro wiesz już, gdzie oglądać losowanie Ligi Mistrzów, warto przygotować sobie czas w piątkowe południe, aby poznać pary 1/4 finału Ligi Mistrzów.