Lublinianka wciąż testuje. Skrzydłowy odchodzi do Zamościa

Lublinianka wciąż testuje. Skrzydłowy odchodzi do Zamościa

Bez Piotra Stefańskiego do środowego sparingu z POM-em Piotrowice przystąpili piłkarze Lublinianki. 21-latek od nowego sezonu reprezentował będzie barwy Hetmana Zamość. Do klubu z Wieniawy dołączą za to m.in. Wiktor Bogusz (Avia Świdnik), Paweł Bielak (Orion Niedrzwica Duża), Jakub Baran (POM Piotrowice), Damian Kuzioła (Lewart Lubartów), czy Norbert Pioś (Motor Lublin). Ponadto, Grzegorz Białek wciąż przygląda się Normanowi Kutnikowi (Motor Lublin), czy Cezaremu Grzegorczykowi (Krzczonovia Krzczonów).

KOMENTARZ TRENERA

Grzegorz Białek: – Ten sparing oceniam pozytywnie. Strzeliliśmy trzy bramki, nie tracąc przy tym żadnego gola i długo utrzymywaliśmy się przy piłce. Ponadto, stworzyliśmy sobie jeszcze sporo groźnych okazji, ale ich nie wykorzystaliśmy i to należy zaliczyć do minusów. W pierwszej połowie chciałem się przyjrzeć młodzieżowcom. W drugiej odsłonie swoją szansę dostali bardziej doświadczeni gracze oraz piłkarze testowani. Jeśli chodzi o młodzieżowców, to dobre występy zaliczyli Jan Giza, Patryk Jęczeń i jeden ze sprawdzanych zawodników. Wiadomo już, że do Hetmana odchodzi Piotr Stefański. Klub z Zamościa złożył mu ofertę nie do odrzucenia. Cieszymy się, że zostaje z nami Jarosław Milcz.

NASTĘPNY SPARING

Lublinianka swój kolejny sparing rozegra 29 lipca o godzinie 14:00. Na bocznym boisku Areny Lublin rywalem podopiecznych Grzegorza Białka będzie Podlasie Biała Podlaska.

Lublinianka – POM Piotrowice 3:0 (1:0)
Bramki: Paweł Kośka 14’, Paweł Bielak 49’, Jarosław Milcz 70’

Lublinianka: Mucha (46′ Krupa) – Grzegorczyk (46′ Dzyr), Kosiarczyk, Giza (68′ Ptaszyński), Pioś (46′ Stępień), Jęczeń (46′ Skoczylas), Sobiech, Kośka (46′ Milcz), Kamola (46′ Bogusz), Kutnik (46′ Kherouf), Bielak (68′ Kośka).