Łukasz Skorek zapewnił komplet punktów dla Frassati

W niedzielne popołudnie odbył się mecz 21. kolejki chełmskiej klasy okręgowej pomiędzy Spółdzielcą Siedliszcze a Frassati Fajsławice. Podopieczni Daniela Krakiewicza ostatecznie zgarnęli komplet oczek, jednak do przerwy przegrywali i w drugiej połowie musieli gonić wynik. Dwie bramki Łukasza Skorka przesądziły o losach spotkania, które zakończyło się zwycięstwem niebiesko-żółto-zielonych 2:1.

KOMENTARZ TRENERA

Daniel Krakiewicz: – Pierwsza połowa była dosyć wyrównana. Pomimo że graliśmy bardzo słabo, to mieliśmy dwie stuprocentowe sytuacje, których niestety nie wykorzystaliśmy. Jeden błąd w obronie spowodował, iż zawodnicy gospodarzy dostali rzut karny, który zamienili na bramkę. Przegrywaliśmy do przerwy 0:1. W szatni musieliśmy sobie poważnie porozmawiać i to przyniosło skutki, bo chłopaki wyszli na drugą odsłonę w lepszym nastawieniu i już od początku zaczęliśmy dominować. Wyrównaliśmy po rzucie karnym, który wypracował dla nas Michał Młynarczyk. Nasz pomocnik przeprowadził ładną, indywidualną akcję i został sfaulowany w polu karnym. Jedenastkę pewnie wykorzystał Łukasz Skorek. Dalej próbowaliśmy atakować gospodarzy i po indywidualnej akcji Łukasza Skorka strzeliliśmy gola na 2:1. Niepotrzebnie w końcówce troszeczkę zepchnęliśmy się do defensywy, ale że tak powiem, takie mecze po prostu trzeba wygrywać. Pomimo słabej gry cieszymy się ze zwycięstwa i trzech punktów.

W następnej kolejce Frassati Fajsławice zmierzy się na własnym boisku z Unią Rejowiec (27 maja, 16:00).

Spółdzielca Siedliszcze – Frassati Fajsławice 1:2 (1:0)