Lyon – West Ham typy, kursy, przewidywania 14/04/2022

Francusko – angielski pojedynek bez wyraźnego faworyta. Której z ekip uda się zameldować w kolejnym etapie rozgrywek? Lyon – West Ham typy, kursy, przewidywania.

Lyon – West Ham typy warte uwagi

W niniejszym akapicie tradycyjnie zamieszczamy kilka naszych najciekawszych propozycji dotyczących tego pojedynku:

Lyon wygra dowolną połowę

Gdyby popularne Dzieciaki miały nieco więcej szczęścia i potrafiły jednocześnie już kilkukrotnie zaznaczyć swoją dominację, to rozstrzygnięcia kilku potyczek z ich udziałem mogłyby być zupełnie inne. Nie jesteśmy do końca pewni, czy uda mi się tym razem zdobyć o jedno trafienie więcej i wyrzucić Młoty poza burtę Ligi Europy, lecz z całą pewnością wygranie choćby jednej połowy spokojnie leży w ich zasięgu.

Poniżej 2.5 goli

Mimo iż przez cały okres trwania bieżącego sezonu zarówno Lyon jak i The Hammers należeli do grona zespołów na wskroś ofensywnych, to kilka minionych tygodni wskazuje, że zdarzyło im się złapać swoistą zadyszkę. Nic nie wskazuje raczej na to, jakoby mieli nagle powrócić do dawnej formy. Uważamy więc, że na Olympique Parc zbyt wielu goli raczej nie obejrzymy.

Dojdzie do rzutów karnych

Na koniec propozycja tylko dla odważnych. Po raz pierwszy w tej edycji zmagań przewidujemy, że do wyłonienia zwycięzcy potrzebny będzie konkurs rzutów karnych. Oprócz dość równej formy obu ekip za takim scenariuszem przemawia także rezultat starcia sprzed kilku dni. Wtedy padł remis i z dużą dozą prawdopodobieństwa padnie on także tego czwartkowego wieczoru.

lyon west ham typy

W jednym z pozostałych starć ćwierćfinałowych po przeciwległych stronach boiska staną ekipy RB Lipsk oraz Atalanty. Kilka słów od nas na temat tego spotkania znajdziecie pod tym linkiem.

Lyon – West Ham kursy

Oto jak przedstawiają się kursy bukmacherskie na to spotkanie:

Bukmacher Lyon Remis West Ham
Fortuna 2.12 3.40 3.50
STS 2.10 3.50 3.45
3 2.10 3.45 3.70
Betclic 2.11 3.55 3.40
forBET 2.11 3.55 3.40

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Zarówno Olympique Lyon jak i West Ham nie mogą się ostatnio pochwalić zbyt zadowalającymi wynikami. Nie wierzycie? No to spójrzcie na informacje zawarte w poniższej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
West Ham – Lyon 1:1 (7 kwietnia 2022)
5 ostatnich spotkań Lyonu
Strasbourg – Lyon 1:1
West Ham – Lyon 1:1
Lyon – Angers 3:2
Reims – Lyon 0:0

Lyon – FC Porto 1:1
5 ostatnich spotkań West Hamu
Brentford – West Ham 2:0
West Ham – Lyon 1:1
West Ham – Everton 2:1
Tottenham – West Ham 3:1
West Ham – Sevilla 2:0

Lyon – West Ham przewidywania

Są takie mecze, w których wskazanie faworyta jest zadaniem niemalże niemożliwym. Równa forma, podobne poziomy drużyn, remis w poprzedniej odsłonie rywalizacji. Właśnie taki przypadek dotyczy tym razem Olympique Lyon oraz londyńskiego West Hamu. O ostatecznym rozstrzygnięciu tego boju zadecyduje prawdopodobnie jeden nieznaczny błąd po jednej ze stron. Być może dojdzie nawet do rzutów karnych. Kto ostatecznie okaże się w nich lepszy? O tym przekonamy się już niebawem.

Lyon – West Ham pytania od użytkowników

  • Gdzie można obejrzeć spotkanie Olympique Lyon – West Ham United F.C. ?

Pojedynek ten będzie dostępny wyłącznie za pośrednictwem platformy Viaplay.

  • Kto będzie sędzią tego meczu?

Arbitrem prowadzącym te zawody będzie Szwajcar Sandro Scharer.