Mali – Wybrzeże Kości Słoniowej typy i kursy bukmacherskie (03.02.2024)

Les Aigles to jedna z tych ekip, które w trwającej odsłonie Pucharu Narodów Afryki nie odniosły choćby jednej porażki. Czy ten bilans będzie równie korzystny po ostatnim gwizdku potyczki ćwierćfinałowej? Sprawdźcie moje Mali – Wybrzeże Kości Słoniowej typy.

Mali – Wybrzeże Kości Słoniowej typy bukmacherskie

PNA to rozgrywki, w których właściwie przy okazji każdej edycji ma miejsce sporo zaskakujących historii. Tegoroczna przygoda Mali jest bez wątpienia jedną z nich. Zespół ten już poprawił swoje osiągnięcia z 2019 oraz 2021 roku, kiedy to ich udział w zmaganiach zakończył się na 1/8 finału. Teraz już udało im się dojść o fazę dalej i wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec.

mali-wybrzeze-kosci-sloniowej-typy

Konia z rzędem temu, kto przed startem bieżących zmagań o prymat na Czarnym Lądzie wskazałby WKS jako tę drużynę, która rzutem na taśmę opuści grupę, a przez cały czas trwania turnieju będzie się prezentowała co najmniej kiepsko. W zaistniałych okolicznościach absolutnie nie dziwi mnie to, że część obstawiających intensywnie myśli nad zakładami dotyczącymi wygranej Yvesa Bissoumy i spółki. Ja też jestem w tym zacnym gronie i nieśmiało proponuję Mali – Wybrzeże Kości Słoniowej typy na zwycięstwo tych pierwszych.

Popularne Słonie jako gospodarze całego turnieju nie mogą pożegnać się z nim w kiepskim stylu. Jeśli zatem Malijczycy rzeczywiście przypieczętują swój awans do najlepszej czwórki, to po drodze będą się musieli mocno natrudzić. Uważam, że przynajmniej jedno trafienie na koncie każdego z zespołów to scenariusz bardzo prawdopodobny.

Mali – Wybrzeże Kości Słoniowej kursy bukmacherskie

W ofercie firmy STS kursy na to starcie wyglądają naprawdę interesująco. Wygraną Orłów wyceniono na 3.60, podczas gdy ewentualne zwycięstwo Iworyjczyków na dokładnie 2.35. Pomiędzy tymi dwiema wartościami znajduje się natomiast przelicznik związany z podziałem oczek. Wynosi on równo 2.90.

Mali – Wybrzeże Kości Słoniowej bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Cztery starcia i ani jednej porażki. Tak aktualnie przedstawia się dorobek reprezentacji Mali na Pucharze Narodów Afryki. W tym samym czasie faworyzowane Wybrzeże Kości Słoniowej rzutem na taśmę przedostaje się do fazy pucharowej. Patrząc przez pryzmat bezpośrednich starć obydwu ekip, mała sensacja jest jak najbardziej możliwa. By tak się jednak stało, podopieczni Erica Chelle muszą dać z siebie maxa.

Gdzie oglądać Mali – Wybrzeże Kości Słoniowej? Transmisja i godzina

Relacja live z tej interesującej ćwierćfinałowej batalii będzie dostępna m.in. na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej firmy STS. Dostęp do niej będą mieli wszyscy użytkownicy, którzy w przeciągu ostatnich 24 godzin zawarli przynajmniej jeden zakład za 2 PLN.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to pierwszy gwizdek na Stade Municipal de Bouaké powinien wybrzmieć o 18:00 w dniu 3 lutego 2024r.