Manchester City – Arsenal gdzie oglądać? Transmisja i stream online (06.08.2023)

Manchester City – Arsenal gdzie oglądać? Transmisja i stream online (06.08.2023)
fot. Icon Sport

Tradycyjnie tuż przed startem poważnych ligowych zmagań na Wyspach Brytyjskich rozgrywane jest spotkanie o Tarczę Wspólnoty. W tegorocznej batalii para finałowa to Manchester City – Arsenal. Gdzie oglądać ten mecz i czy będzie dostępna transmisja online? O tym poniżej.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Manchester City – Arsenal? Transmisja

Istnieje kilka różnych źródeł, dzięki którym będzie możliwa do śledzenia Manchester City – Arsenal transmisja, jednak tym stosunkowo najczęściej wybieranym może okazać się relacja u bukmachera STS. Jej początek zaplanowano na godz. 17:00 w dniu 6 sierpnia 2023 roku.

Gdzie obejrzeć Manchester City – Arsenal? Stream online

Widzowie niezmiennie poszukują informacji, czy jest może dostępny Manchester City – Arsenal stream za free. W pewnym sensie śledzenie zmagań Obywateli oraz Kanonierów całkowicie za darmo jak najbardziej jest możliwe, aczkolwiek tylko i wyłącznie dla stałych klientów STS.

Jeśli jeszcze nie należycie do takiego elitarnego grona, to w mgnieniu oka może się to zmienić. Wystarczy tylko przejść błyskawiczny proces rejestracji. Więcej informacji w niniejszym linku.

OGLĄDAJ TUTAJ

Pragnienie zemsty

Choć mało kto spodziewał się takiego obrotu spraw, to na ten moment ekipę The Gunners można śmiało określać największym rywalem Manchesteru City w walce o najwyższe cele w angielskim futbolu. Podopieczni Mikela Artety przeszli na przestrzeni ostatnich miesięcy fenomenalną przemianę i wiele wskazuje na to, że to właśnie oni mogą pokrzyżować plany Haalanda i spółki związane z kolejnym triumfem w Premier League. Nim to jednak nastąpi pora na kultową rywalizację o Tarcze Wspólnoty.

Londyńczycy jako ekipa z szesnastoma wygranymi w historii ma z pewnością chrapkę na statuetkę numer siedemnaście. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że zdobycie jej będzie piekielnie trudne. Kanonierzy mają jednak pewne rachunki do wyrównania z zespołem dowodzonym przez Pepa Guardiolę, a więc emocji na boisku raczej zabraknąć nie powinno.

W szeregach obydwu ekip zadebiutuje z pewnością kilka nowych twarzy. Jeśli zatem nie wiedzieliście jeszcze Manchester City – Arsenal gdzie oglądać, to w związku z tym, iż weszliście w posiadanie takich informacji, serdecznie zachęcamy do poświęcenia odrobiny czasu na śledzenie tego pojedynku. Pokaz pięknego, ofensywnego futbolu gwarantowany!