Manchester City – Arsenal typy i kursy (31.03.2024)

Niedzielne popołudnie w Premier League zakończy wielki piłkarski hit na Etihad Stadium. Jakim rezultatem może się zakończyć i kto według mnie ma większe szanse na sukces? Szczegóły w tekście Manchester City – Arsenal typy. Serdecznie zapraszam.

Manchester City – Arsenal typy bukmacherskie

Około dziesięciu kolejek do końca i nadal w grze o tytuł pozostają trzy drużyny. Taka sytuacja w Premier League miała miejsce bardzo dawno temu, dlatego też obserwowanie jej z bliska jest wręcz obowiązkiem każdego szanującego się fana piłki nożnej.

Tak się składa, że rezultat nadchodzącego boju w błękitnej części Manchesteru będzie miał spore znaczenie dla układu sił w górnej części stawki. Przed rozpoczęciem 30. serii gier na samym szczycie znajdują się Kanonierzy, ale po ostatnim meczu zaplanowanym na ten weekend ich miejsce mogą zająć zarówno Obywatele, jak i atakujący z drugiego szeregu Liverpool. Stawka pojedynku będzie zatem ogromna.

Manchester City - Arsenal typy

Mówiąc całkowicie szczerze, nie wyobrażam sobie absolutnie scenariusza, w którym to któraś z ekip odpuszcza w tym meczu choćby na moment, tracąc jednocześnie okazję na zgarnięcie kompletu punktów. Wymiana ciosów i co za tym idzie trafienie zarówno na koncie City jak i The Gunners to właściwie pewniak. Pytanie tylko, czy na dwóch golach się skończy. Czas pokaże.

Nikt w całej angielskiej ekstraklasie nie wykonuje większej ilości rzutów rożnych aniżeli obie strony opisywanej batalii. Średnia wynosząca ponad 7 może naprawdę imponować. Manchester City – Arsenal typy na co najmniej 10 kornerów uważam tym samym za opcję wartą zdecydowanego rozważenia.

Manchester City – Arsenal kursy bukmacherskie

Zdaniem bukmacherów nieco wyraźnie większe szanse na wygraną mają podopieczni Pepa Guardioli. Kurs na ich wygraną w ofercie firmy STS wynosi 1.90. Triumf londyńczyków wyceniono na 3.90. Jak wygląda przelicznik na podział oczek? Tym razem jest to dokładnie 3.75.

Manchester City – Arsenal bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Zarówno The Citizens jak i Kanonierzy to zespoły należące do ścisłego angielskiego TOP-u. Najnowsza historia ich poczynań na krajowym oraz europejskim podwórku jest więc pasmem nieustających sukcesów. Obywatele tuż przed przerwą reprezentacyjną pokonali Newcastle i uzyskali cenny remis z Liverpoolem, natomiast Arsenal zostawił w pokonanym polu takie drużyny jak Brentford i FC Porto. W zaistniałej sytuacji ich bezpośrednia batalia zapowiada się wyjątkowo interesująco. Kto wyjdzie z niej zwycięsko? Czas pokaże.

Manchester City – Arsenal przewidywane składy

Na chwilę obecną wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednoznacznie, iż oba zespoły przystąpią do tego pojedynku w następujących ustawieniach:

Manchester City: Ederson – Lewis, Dias, Akanji, Gvardiol – Rodri – Foden, Silva, de Bruyne, Alvarez – Haaland

Arsenal: Raya – White, Saliba, Gabriel, Kiwior – Rice , Jorginho, Odegaard – Saka, Havertz, Trossard

Gdzie oglądać Manchester City – Arsenal? Transmisja i godzina

Przekaz na żywo z opisywanego starcia będzie dostępny jedynie na platformie Viaplay. Początek meczu zaplanowano na godz. 17:30 w dniu 31 marca 2024 roku.