Manchester City – Bornemouth typy na Premier League (13.08.2022)

Dwa zespoły, które bardzo dobrze weszły w nowy sezon. Zwycięzca bezpośredniego starcia może być jednak tylko jeden. Kto ma na ten triumf większe szanse i dlaczego? Manchester City – Bournemouth typy na Premier League.

Najlepsze Manchester City – Bournemouth typy

Te Manchester City – Bournemouth zakłady, którym warto przyjrzeć się bliżej, prezentują się w tym konkretnym przypadku następująco:

Walka mimo wszystko

Sekcje z typami zaczynamy od propozycji, która dla wielu może wydawać się propozycją szaloną. Jak bowiem beniaminek ma być w stanie rozmontować dość szczelną defensywę aktualnych mistrzów kraju? Sprawa jest banalnie prosta. The Citizens mają często w zwyczaju wyraźnie lekceważyć zespoły dużo niżej notowane od siebie. Czasem jest to zachowanie jak najbardziej zrozumiałe. Historia kilku wcześniejszych pojedynków City z Wisienkami pokazuje jednakże, iż takie starcia miały zwykle bardzo interesujący przebieg. Uważamy, że podobnie będzie również i tym razem.

manchester-city-bournemouth-typy

Fani zakładów dotyczących rzutów rożnych znają zapewne doskonale takie zespoły jak Manchester City czy też Liverpool. Obie te ekipy na przestrzeni ostatnich sezonów wyjątkowo często notowały nawet dwucyfrowe liczby kornerów w trakcie meczów. Taki scenariusz wydaje nam się bardzo prawdopodobny także podczas sobotniej rywalizacji na Etihad. Dominacja gospodarzy nie będzie podlegała raczej większej dyskusji. Naszym skromnym zdaniem objawi się ona zarówno w zdobyczy bramkowej, jak i ilości wykonanych rzutów rożnych.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Man City – Bournemouth 2:1
  • Man City – Bournemouth 2:1
  • Bournemouth – Man City 1:3

Zauważalną prawidłowością w historii bezpośrednich pojedynków pomiędzy obiema drużynami jest fakt zdobywania przez Bournemouth przynajmniej jednego honorowego trafienia. Mamy przeczucie graniczące z pewnością, że tym razem będzie podobnie. Podzieliliśmy się zresztą tym z Wami także w poprzednim akapicie zatytułowanym Manchester City – Bournemouth typy.

Ostatnie spotkania Man City

  • West Ham – Man City 0:2
  • Liverpool – Man City 3:1
  • Bayern – Man City 0:1

Inauguracja ligowej rywalizacji wypadła idealnie po myśli Pepa Guardioli i jego podopiecznych. Dopisanie do swojego bilansu kolejnego kompletu oczek z pozoru wydaje się niemalże pewne. Pamiętajmy jednak, iż w futbolu często zdarzają się niespodzianki, Kto wie, być może to będzie właśnie jedna z nich.

Ostanie mecze Bournemouth

  • Bournemouth – Aston Villa 2:0
  • Bournemouth – Real Sociedad 1:2
  • Bournemouth – Bristol City 0:1

Pewne zwycięstwo Wisienek nad The Villans było jedną z największych sensacji podczas pierwszej serii gier. Można rzec, że kibice Bournemouth niemal na pewno doświadczą olbrzymiego wahania nastrojów. Ciężko bowiem uwierzyć w to, że ich pupilom uda się wywieźć z błękitnej części Manchesteru choćby jeden cenny punkt.

Kiedy i o której mecz Manchester City – Bournemouth?

Start rywalizacji na Etihad zaplanowano na godz. 16:00 w dniu 13 sierpnia 2022r.

Gdzie oglądać Manchester City – Bournemouth?

Opisywane starcie będzie można śledzić wyłącznie za pośrednictwem platformy Viaplay.

W wolnej chwili zachęcamy także do rzucenia okiem na nasz tekst dotyczący zmagań pomiędzy Arsenalem a Leicester City.