Manchester City – Liverpool typy, kursy 10/04/2022

Wielki hit Premier League, którego stawką może być zdobycie w tym sezonie tytułu mistrzowskiego. Kto lepiej wytrzyma tę próbę nerwów i sięgnie po jakże cenny komplet punktów? Manchester City – Liverpool typy, kursy.

Manchester City – Liverpool typy warte uwagi

Tradycyjnie postaraliśmy się wyszukać dla Was parę najciekawszych propozycji bukmacherskich związanych z omawianym spotkaniem. Oto Manchcester City – Liverpool typy:

Obie drużyny strzelą gola

Gdy naprzeciw siebie stają dwie najbardziej ofensywnie usposobione ekipy w całej ligowej stawce, to jakoś ciężko nam uwierzyć w to, że ich potyczka skończy się bezbramkowym remisem. Podział punktów w tej fazie sezonu nie urządza już nikogo. Walka o komplet oczek będzie więc zapewne niezwykle zacięta. Oby skończyła się trafieniami każdej ze stron tego pojedynku.

Powyżej 9.5 rzutu rożnego

Lepszej okazji do zaproponowania naszego ulubionego zakładu już chyba mieć nie będziemy. Powód jest banalnie prosty. Średnia wykonywanych rzutów rożnych przez obie ekipy oscyluje wokół 8. W przypadku The Citizens jest to grubo ponad tę wartość, a jeśli chodzi o Liverpool, to nieco im do tych ośmiu rzutów rożnych jeszcze brakuje. Nie zmienia to jednak faktu, że linia dziesięciu kornerów opatrzona takim kursem to właściwie promocja. Uważamy, że nie będzie najmniejszych problemów, aby udało się tę linię pokryć.

Jota bądź De Bruyne zdobędą bramkę

Forma, jaką mogą pochwalić się w ostatnich tygodniach Diogo Jota oraz Kevin De Bruyne jest naprawdę imponująca. Odegranie znaczącej roli w tak ważnym meczu jest z całą pewnością marzeniem każdego z nich. Naszym skromnym zdaniem istnieje większe prawdopodobieństwo, że na liście strzelców zapisze się reprezentant Belgii, aczkolwiek standardowo wszystko zweryfikuje boisko.

manchester city liverpool typy

Jeśli lektura tego artykułu nie zaspokoiła Waszej ciekawości związanej z rozgrywkami angielskiej ekstraklasy, to odsyłamy Was do naszego kolejnego tekstu, w którym to głównych tematem rozważań było starcie pomiędzy ekipami Norwich oraz Burnley.

Manchester City – Liverpool kursy

Zdaniem legalnych polskich bukmacherów faworytem tej rywalizacji są gospodarze. Tak wyraźna różnica w kursach na zwycięstwo każdej z ekip jest jednak naszym zdaniem dość kontrowersyjna. Nie uważamy bowiem, aby Obywatele rzeczywiście byli wyraźnie lepsi od Liverpoolu.

Bukmacher Man City Remis Liverpool
Fortuna 2.10 3.75 3.50
STS 2.20 3.65 3.10
3 2.07 3.65 3.60
Betclic 2.08 3.65 3.40
forBET 2.08 3.65 3.40

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Ostatnie tygodnie to niemal niekończące się pasmo sukcesów w wykonaniu obydwu drużyn. O czym dokładnie mowa? Spójrzcie tylko do niniejszego zestawienia:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Liverpool – Man City 2:2 (3 października 2021)
Liverpool – Man City 1:4 (7 lutego 2021)
Man City – Liverpool 1:1 (8 listopada 2020)
5 ostatnich meczów Man City
Man City – Atletico 1:0
Burnley – Man City 0:2
Southampton – Man City 1:4
Crystal Palace – Man City 0:0

Man City – Sporting 0:0
5 ostatnich meczów Liverpoolu
Benfica – Liverpool 1:3
Liverpool – Watford 2:0
Nottingham – Liverpool 0:1
Arsenal – Liverpool 0:2
Brighton – Liverpool 0:2

Manchester City – Liverpool prognozy

Pep Guardiola kontra Jurgen Klopp. Pojedynek tych dwóch niezwykle uznanych szkoleniowców to gotowy przepis na prawdziwą piłkarską ucztę. Gdy dodatkowo na szali leży lepsza pozycja wyjściowa w wyścigu o tytuł mistrzowski, to ciężko oprzeć się wrażeniu, że samo starcie będzie należało do absolutnie niezapomnianych. Nie podejmujemy się wytypowania bezpośredniego zwycięzcy tej potyczki. Liczymy po prostu na wieczór z solidną dawką emocji. Niech wygra lepszy!

Manchester City – Liverpool pytania użytkowników

  • Gdzie oglądać spotkanie Manchester City – Liverpool?

Pojedynek ten będzie transmitowany na antenie stacji Canal + Sport.

  • Gdzie znajdę najlepsze kursy na tę potyczkę?

Wszelkie niezbędne informacje w tej materii znajdziecie w akapicie Manchester City – Liverpool kursy.