Manchester City – Manchester United typy 06/03/2022

Przełamanie hegemonii Obywateli w Manchesterze to zadanie niezwykle trudne, ale wykonalne przy odrobinie determinacji oraz szczęścia. Czy Czerwone Diabły będą w posiadaniu tych dwóch wymienionych rzeczy? Manchester City – Manchester United typy. Miłej lektury!

Manchester City – Manchester United typy warte uwagi

Poszukiwanie ciekawych propozycji do tego pojedynku było prawdziwą przyjemnością. Oto Manchester City – Manchester United typy:

manchester city manchester united typy

W niedzielne popołudnie na angielskich boiskach odbędzie się także inne dość ciekawe spotkanie. Na Vicarage Road miejscowy Watford podejmie zespół Arsenalu. Nieco więcej naszych przemyśleń odnośnie tego meczu znajdziecie tutaj.

Poniżej 2.5 bramek

Szybki rzut oka na niedawną historię bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema ekipami pozwolił nam wysnuć pewne wnioski. W ostatnich latach batalie o prym w Manchesterze nie były raczej obfite w jakąś nadmierną ilość goli. W siedmiu z dziesięciu meczów suma goli na tablicy wyników wynosiła mniej niż trzy. Istnieją spore szanse, że tym razem będzie podobnie.

Powyżej 10.5 rzutów rożnych

manchester city manchester united typy

Tego typu zakład to w przypadku meczów z udziałem The Citizens niemal jak przysłowiowe “amen w pacierzu”. Średnia wynosząca grubo ponad osiem rzutów rożnych jest naprawdę imponująca. Co najciekawsze w tym elemencie piłkarskiego rzemiosła nie próżnuje także zespół dowodzony przez Ralfa Rangnicka. Wydaje się zatem, że linia jedenastu kornerów powinna zostać pokryta bez najmniejszych problemów.

W spotkaniu zostanie pokazana czerwona kartka

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak wielkie emocje wywołują spotkania derbowe. I to nie tylko pośród kibiców, ale również wśród piłkarzy. Dwa zespoły z Manchesteru będą zmotywowane, aby osiągnąć wyznaczony cel. Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż gospodarze będą stroną dominującą, a to może wywołać sporą irytację w szeregach United. Bukmacherski nos podpowiada nam, że w wyniku tego ujrzymy przynajmniej jeden kartonik koloru czerwonego.

Manchester City – Manchester United kursy

Spora przewaga Obywateli w oczach bukmacherów nie jest wielkim zaskoczeniem. Czy te dysproporcje pomiędzy obiema ekipami z Manchesteru są jednak aż tak wyraźne? Mamy pewne wątpliwości.

Bukmacher Man City Remis Man Utd
Fortuna 1.42 4.80 7.70
STS 1.43 4.90 6.80
LVBET 1.40 4.85 8.25
PZBUK 1.40 4.80 7.75
forBET 1.40 5.00 7.20

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Bardzo istotnym elementem każdej dobrze wykonanej analizy jest weryfikacja aktualnej formy drużyn. By ułatwić Wam to zadanie, publikujemy specjalną tabelę z ostatnimi wynikami obu ekip. Korzystajcie z niej do woli!

Ostatnie bezpośrednie mecze
Man Utd – Man City 0:2 (6 listopada 2021)
Man City – Man Utd 0:2 (7 marca 2021)
Man Utd – Man City 0:2 (6 stycznia 2021)
5 ostatnich spotkań Man City
Peterborough – Man City 0:2
Everton – Man City 0:1
Man City – Tottenham 2:3
Sporting – Man City 0:5

Norwich – Man City 0:2
5 ostatnich spotkań Man Utd
Man Utd – Watford 0:0
Atletico – Man Utd 1:1
Leeds – Man Utd 2:4
Man Utd – Brighton 2:0
Man Utd – Southampton 1:1

Manchester City – Manchester United prognozy

Zaledwie trzy oczka przewagi nad Liverpoolem to dystans, który w zasadzie nie daje żadnego bezpieczeństwa popularnym The Citizens. Jedyną opcją na starcie derbowe jest więc zdobycie kompletu punktów. Choć CR7 i spółka nie osiągali ostatnio zbyt dobrych rezultatów, to lekceważenie ich w bezpośredniej potyczce byłoby olbrzymim błędem. Czy Pep Guardiola należycie przygotował swoich podopiecznych na bój z odwiecznym rywalem? O tym przekonamy się już niebawem.

Manchester City – Manchester United pytania użytkowników

  • Gdzie można obejrzeć spotkanie Manchester City F.C. – Manchester United F.C. ?

Pojedynek ten będzie transmitowany na antenie stacji Canal + Sport.

  • Kto będzie sędzią tego meczu?

Do prowadzenia tych zawodów wyznaczono pana Michaela Olivera.