Manchester City – Real Madryt transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Manchester City – Real Madryt transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Każdy szanujący się kibic piłki nożnej musi wygospodarować kilkadziesiąt minut wolnego czasu na dzisiejsze potyczki w ramach prestiżowej Ligi Mistrzów. Gdzie będzie dostępna z meczu Manchester City – Real Madryt transmisja? Szczegóły w paru poniższych akapitach. 

300 złotych bonusu za celny strzał Erlinga Haalanda w tym meczu. Z takiej oferty możesz skorzystać u bukmachera Superbet. Kliknij poniżej, wpłać minimum 50 zł, zaakceptuj zgody marketingowe i zagraj za 2 zł na gola Norwega.

ODBIERZ BONUS

Gdzie oglądać Manchester City – Real Madryt? Transmisja na żywo (17.04.2024)

Do końca trwającej edycji Ligi Mistrzów odpowiedź na pytanie Manchester City – Real Madryt gdzie oglądać może być w zasadzie tylko jedna. Mowa tu oczywiście o kanałach sportowych Polsatu.

Przebieg potyczki na Etihad Stadium będzie można śledzić na bieżąco za pośrednictwem stacji Polsat Sport Premium 1.

Manchester City – Real Madryt transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Wszyscy zainteresowani hitową potyczką pomiędzy ekipami z Anglii oraz Hiszpanii znajdą jej transmisję także na platformie Polsat Box Go. Pierwszy gwizdek meczu powinien wybrzmieć tradycyjnie około 21:00. Oczywiście w dniu 17 kwietnia 2024 roku.

Pojedynek mistrzów

Jeśli jakikolwiek ranking najlepszych trenerów na świecie nie ma w czołówce takich nazwisk jak Guardiola czy też Ancelotti, to niemal z miejsca można uznać go za całkowicie nieprzydatny.

Zarówno Hiszpan jak i jego dużo starszy kolega z Półwyspu Apenińskiego zapisali się dotychczas złotymi zgłoskami na kartach historii światowego futbolu. Kilka stron takiej piłkarskiej encyklopedii wciąż jednak pozostaje pustych. Dzisiejsza wygrana jednego z wymienionych może mu wydatnie pomóc w dopisaniu do swojego szkoleniowego CV następnego cennego sukcesu.

Przewidywanie rezultatu wieczornej batalii jest niczym wróżenie z fusów. Wynik może pójść w absolutnie każdą stronę. Borussia Dortmund udowodniła wczoraj, że przy odpowiednim nastawieniu wszystko jest możliwe. Mam nadzieję, że Pep oraz Carletto odpowiednio zmotywują swoich podopiecznych, dzięki czemu widzowie zgromadzeni na Etihad, a także Ci obserwujący przebieg meczu przed telewizorami jeszcze długo o tymże starciu nie zapomną.