Manchester United – Atletico typy, kursy 15/03/2022

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że bardzo ważna wygrana nad Kogutami dodała Czerwonym Diabłom tak potrzebnej pewności siebie. Czy CR7 i spółka będą mieć jej na tyle, aby wyrzucić poza burtę Ligi Mistrzów ekipę dowodzoną przez Diego Simeone? Manchester United – Atletico typy, kursy. Miłej lektury.

Manchester United – Atletico typy warte uwagi

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na ciekawe propozycje bukmacherskie dotyczące tej potyczki, to rzecz jasna tradycyjnie służymy Wam pomocą:

manchester united atletico typy

Obie drużyny zdobędą bramkę

Brak rozstrzygnięć podczas pierwszej odsłony tego dwumeczu pozwala mieć nadzieje, iż w rewanżu nie będzie miejsca na piłkarskie szachy. Zarówno Manchester jak i Atleti muszą pójść na całość. W innym wypadku ich przygoda w Champions League skończy się stosunkowo szybko.

Gospodarze wygrają dowolną połowę

Atut własnego boiska jest właśnie jedną z głównych przyczyn tego, iż wedle opinii wielu ekspertów to United będzie miało podczas tej rywalizacji nieco więcej do powiedzenia. Nie jesteśmy w 100% przekonani, że uda im się awansować do ćwierćfinału, lecz co najmniej jedna z połów tego meczu powinna bez wątpienia paść ich łupem.

Ronaldo bądź Suarez strzelą gola

manchester united atletico typy

Na kolejny pojedynek pomiędzy Cristiano Ronaldo a Luisem Suarezem ręce zaciera sobie z pewnością znaczna rzesza byłych i obecnych fanów hiszpańskiej La Liga. Nie trzeba bowiem chyba nikomu przypominać, jak fascynujące były bezpośrednie starcia pomiędzy Realem a Barceloną, kiedy to właśnie dwaj wyżej wymienieni przywdziewali trykoty tych niezwykle utytułowanych drużyn. Tym razem stawka omawianej batalii jest nieco inna, lecz równie wysoka. Uważamy, że żaden z nich nie przepuści okazji, aby upokorzyć zespół, w którego składzie znajduje się jego odwieczny rywal.

Manchester United – Atletico kursy

Takie oto kursy na to spotkanie zdecydowali się wystawić legalni polscy bukmacherzy:

Bukmacher Man Utd Remis Atletico
Fortuna 2.25 3.20 3.65
STS 2.20 3.25 3.50
3 2.20 3.20 3.65
Betclic 2.20 3.20 3.50
forBET 2.20 3.20 3.50

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Na przestrzeni kilku minionych tygodni forma obu ekip przedstawiała się w sposób następujący:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Atletico – Man Utd 1:1 (23 lutego 2022)
5 ostatnich spotkań Man Utd
Man Utd – Tottenham 3:2
Man City – Man Utd 4:1
Man City – Watford 0:0
Atletico – Man Utd 1:1

Leeds – Man Utd 2:4
5 ostatnich spotkań Atletico
Atletico – Cadiz 2:1
Betis – Atletico 1:3
Atletico – Celta Vigo 2:0
Atletico – Man Utd 1:1
Osasuna – Atletico 0:3

Manchester United – Atletico przewidywania

Analizując poczynania United oraz Los Colchoneros bardzo naiwnym byłoby oczekiwać, że będziemy mieli do czynienia z wielkim festiwalem bramek. To zupełnie nie w stylu tych zespołów. Prędzej jesteśmy w stanie uwierzyć w to, że na boisku będzie miało miejsce sporo walki, a o ostatecznym triumfie zadecyduje przebłysk geniuszu jednego z graczy. Kto wcieli się w rolę tego bohatera? O tym przekonamy się już niebawem.

Manchester United – Atletico pytania użytkowników

  • Gdzie można obejrzeć spotkanie Manchester United F.C. – Atletico Madryt?

Pojedynek ten będzie transmitowany na antenie Polsat Sport Premium 1.

  • Kto jest faworytem tej rywalizacji?

Bardzo trudno wskazać zespół, który ma większe szanse na odniesienie triumfu, jednakże naszym skromnym zdaniem do następnej rundy awansują gospodarze.