Manchester United – Barcelona gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Manchester United – Barcelona gdzie oglądać? Transmisja i stream online
fot. Icon Sport

Przed nami rewanżowe starcie 1/16 finału Ligi Europy, Manchester United – Barcelona. Gdzie oglądać mecz? O której godzinie początek? 

Gdzie oglądać Manchester United – Barcelona? Transmisja

Na którym kanale z hitowego spotkania Ligi Europy, Manchester United – Barcelona transmisja? Niestety tym razem nie będzie dostępna transmisja telewizyjna, a wszystko dlatego, że prawa do pokazywania Ligi Europy posiada platforma Viaplay. To właśnie na stronie tej platformy lub w aplikacji, można oglądać transmisję meczu Manchester United – Barcelona. Transmisja jest dostępna dla tych, którzy wykupią subskrypcję Viaplay. Koszt miesięczny to 34 zł.

Gdzie oglądać Manchester United – Barcelona? Stream online

Nie będzie dostępny darmowy z meczu Manchester United – Barcelona stream online. Transmisja jedynie na Viaplay, po wykupieniu subskrypcji.

Czas na wielki rewanż

W pierwszym meczu na Camp Nou padł remis 2:2, który wydaje się być lepszym wynikiem dla Manchesteru United. Dwubramkowy dorobek pozwala z nadziejami przystąpić do meczu rewanżowego przed własną publicznością. Z naszej strony liczymy na porywające widowisko i świetny mecz Roberta Lewandowskiego. Chcemy, żeby “Lewy” przełożył formę z La Liga na rozgrywki pucharowe. Co ciekawe, Barcelona wygrała ostatni mecz na Old Trafford 1:0, a miał on miejsce w 2019 roku w ramach Ligi Mistrzów. Przypomnijmy, że początek meczu Manchester United – Barcelona już 24 lutego 2023 roku, o godzinie 21:00. Czekamy na ogromne emocje!