Manchester United – Brentford typyi kursy (07.10.2023)

Mamy dla was na mecz Manchester United – Brentford typy. To starcie w ramach ósmej kolejki Premier League. Koniecznie sprawdźcie, jak przedstawiają się nasze prognozy.

Manchester United – Brentford typy i przewidywania

Zanim omówimy nasze Manchester United – Brentford typy, musimy oczywiście rzucić okiem na sytuację kadrową w obu tych drużynach. Zarówno jedni, jak i drudzy borykają się ze sporymi problemami, co niewątpliwie warto mieć na uwadze.

Manchester United - Brentford typy

Jeżeli chodzi o Manchester United, to w tym meczu nie zagrają tacy zawodnicy jak Diallo, Mainoo, Malacia, Martinez, Reguilon, Sancho, Shaw, a także Wan-Bissaka. Po przeciwnej stronie barykady zabraknie natomiast: Baptiste, Damsgaarda, Dasilvy, Henry'ego, Mee, Schade'a oraz Toneya.

Uważamy, że wygraną odnotuje tutaj zespół Manchesteru United. Dlaczego? W tym przypadku na uwadze mamy nade wszystko to, że drużyna Brentfordu ostatnimi czasy wypadała blado. Nie wygrała ani jednego z poprzednich pięciu meczów, co chyba mówi samo za siebie, prawda?

Jednocześnie prognozujemy, że gole nie będą padać z obu stron. Tutaj za bardzo wymowną, a wręcz kluczową statystykę, uznajemy to, że w trzech z ostatnich pięciu meczów, w których rywalizowały ekipy Brentfordu i Manchesteru United, tylko jedna drużyna strzeliła gola lub padł remis 0:0. Uważamy, że tym razem może być podobnie i strzelać będą tylko miejscowi.

Manchester United – Brentford ostatnie wyniki

Warto przeanalizować ostatnie wyniki tych dwóch ekip. Obie drużyny miały problemy z notowaniem wygranych.

Ostatnie mecze Manchesteru United

 • Manchester United – Galatasaray 2:3
 • Manchester United – Crystal Palace 0:1
 • Manchester United – Crystal Palace 3:0

Ostatnie mecze Brentfordu

 • Nottingham – Brentford 1:1
 • Brentford – Arsenal 0:1
 • Brentford – Everton 1:3

Manchester United – Brentford bezpośrednie mecze

Ostatnie starcie tych dwóch ekip miało miejsce 5 kwietnia 2023 roku. Wtedy “Czerwone Diabły” okazały się nieco lepsze i wygrały 1:0.

 • Manchester United – Brentford 1:0
 • Brentford – Manchester United 4:0
 • Manchester United – Brentford 3:0

Wcześniej ekipa Brentfordu przekonująco pokonała Manchester United. Było 4:0 – taki wynik padł 13 sierpnia 2022 roku. 2 maja 2022 roku natomiast Manchester United wygrał z Brentfordem 3:0.

Manchester United – Brentford kursy bukmacherskie

Nikogo nie powinny dziwić Manchester United – Brentford typy bukmacherów na pojedynek na Old Trafford. Faworytem jest ekipa “Czerwonych Diabłów”. Wydaje się, że ten zespół powinien sięgnąć po triumf.

 • Wygrana Manchesteru United: 1,66
 • Remis: 3,90
 • Wygrana Brentford: 4,60

Gdzie oglądać Manchester United – Brentford? Transmisja

Pojedynek Manchester United – Brentford dojdzie do skutku w ramach ósmej kolejki Premier League. To spotkanie zostało zaplanowane na 7 października 2023 roku. O której Manchester United – Brentford początek rywalizacji? Zmagania ruszą o godzinie 16:00.

Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja. Zmagania na Old Trafford będzie można śledzić za pomocą platformy Viaplay. Można z niej korzystać z poziomu urządzeń mobilnych, komputerów, a także telewizorów ze SmartTV.