Manchester United – Brighton typy, kursy 15/02/2022

Manchester United – Brighton typy, kursy 15/02/2022

Postępujący marazm w ekipie Czerwonych Diabłów widoczny jest już chyba niemal dla każdego. W aktualnej formie podopiecznych Ralfa Rangnicka zaskoczyć może praktycznie każda z drużyn w ligowej stawce. Czy popularne Mewy będą właśnie jedną z nich? Manchester United – Brighton typy, kursy.

Manchester United – Brighton typy warte uwagi

Tradycyjnie postaraliśmy się wyselekcjonować dla Was kilka ciekawych propozycji bukmacherskich związanych z omawianym pojedynkiem. Oto Manchester United – Brighton typy:

manchester united brighton typy

Mamy oczywiście świadomość, że nie wszyscy nasi czytelnicy emocjonują się spotkaniami Premier League. Dla zdecydowanie większego grona osób niezwykle interesujące wyda się z pewnością starcie w prestiżowej Lidze Mistrzów. Mowa tu chociażby o potyczce pomiędzy Sportingiem a Manchesterem City.

Obie drużyny strzelą gola

manchester united brighton typy

Gdyby ktoś na początku bieżącej kampanii powiedział nam, że w pojedynku Red Devils z Brighton nie będzie wyraźnego faworyta, to z pewnością pukalibyśmy się w głowę. Aktualne realia są jednakże nieubłagane. Jakub Moder wraz ze swoimi klubowymi kolegami przy odrobinie szczęścia może nawet wywieźć komplet oczek z Old Trafford. Z uwagi na naszą wrodzoną ostrożność w akapicie Manchester United – Brighton nie proponujemy Wam jednak takiego zakładu. Uważamy, że najbezpieczniej będzie założyć się o to, iż obie ekipy zdobędą przynajmniej po jednym golu.

Gospodarze otrzymają więcej żółtych kartek

Tam, gdzie brak jest wyników mimo solidnego zaplecza sportowo-organizacyjnego, tam zwykle pojawia się spora frustracja. Tak właśnie jest w przypadku ekipy z czerwonej części Manchesteru. United za nic nie przypominają drużyny sprzed kilku lat, kiedy to strach przed nią czuła cała piłkarska Anglia. Jesteśmy przekonani, że Brighton przystąpi do pojedynku z Czerwonymi Diabłami na absolutnym luzie, a gospodarze zawiedzeni kolejnymi niepowodzeniami mogą uciekać się wtedy do fauli.

Maupay bądź Sancho zdobędą bramkę

Czy pośród tego marazmu w Manchesterze jest jakiś piłkarz, który w ostatnich tygodniach zasłużył na choćby gram pochwały? Naszym skromnym zdaniem jest to Jadon Sancho. Angielski atakujący próbuje powoli nawiązać swoją formą do najlepszego okresu podczas pobytu w Borussii Dortmund. Jeśli chodzi natomiast o Neala Maupaya, to on akurat na zbytnie wahania formy narzekać nie może. Bardzo prawdopodobne jest więc, iż któryś z nich spróbuje zostać prawdziwą gwiazdą poniedziałkowego spektaklu na Old Trafford.

 

Manchester United – Brighton kursy

Szanse na triumf każdej z drużyn zdaniem legalnych polskich bukmacherów przedstawiają się następująco:

Bukmacher Man Utd Remis Brighton
Fortuna 1.78 3.65 4.85
STS 1.77 3.70 4.65
PZBUK 1.74 3.85 4.75
Betclic 1.75 3.80 4.60
forBET 1.75 3.80 4.60

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jeśli jesteście ciekawi, jakie wyniki udało się osiągnąć obu ekipom na przestrzeni kilku minionych tygodni, to śmiało rzucajcie okiem na poniższe zestawienie:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Man Utd – Brighton 2:1 (4 kwietnia 2021)
Brighton – Man Utd 0:3 (30 września 2020)
Brighton – Man Utd 2:3 (26 września 2020)
5 ostatnich meczów Man Utd
Man Utd – Southampton 1:1
Burnley – Man Utd 1:1
Man Utd – Middlesbrough 1:2
Man Utd – West Ham 1:0

Brentford – Man Utd 1:3
5 ostatnich meczów Brighton
Watford – Brighton 0:2
Tottenham – Brighton 3:1
Leicester – Brighton 1:1
Brighton – Chelsea 1:1
Brighton – Crystal Palace 1:1

Manchester United – Brighton prognozy

Bycie obiektem drwin i żartów to w tej chwili chleb powszedni dla każdego kibica Manchesteru United. Mimo kilku wzmocnień w ekipie dwudziestokrotnych mistrzów kraju ich gra nie uległa jakiejś wielkiej poprawie. Potrzeba gruntownej przebudowy jest tam aż nadto widoczna. The Seagulls będący najbliższym rywalem CR7 i spółki chcieliby na pewno sprawić sporą niespodziankę na legendarnym Old Trafford i tak naprawdę taki scenariusz wcale nie jest niemożliwy. Z nieskrywaną ciekawością oczekujemy końcowego rozstrzygnięcia tej rywalizacji. Naszym skromnym zdaniem może tam paść kolejny remis.

Manchester United – Brighton pytania graczy

  • Gdzie można obejrzeć spotkanie Manchester United F.C. – Brighton Howe & Albion F.C. ?

Transmisja na żywo z tego meczu będzie dostępna na antenie stacji Canal + Sport.

  • Kto będzie sędzią tego pojedynku?

Do prowadzenia tych zawodów wyznaczono pana Petera Bankesa.