Manchester United – Leicester typy, kursy 02/04/2022

Kryzys w zespole Czerwonych Diabłów zdaje się nie mieć końca. Czy można liczyć na to, że po ostatnim gwizdku potyczki z Lisami na ich koncie znajdzie się kolejna cenna wygrana? Manchester United – Leicester typy, kursy, analiza. Serdecznie zapraszamy.

Manchester United – Leicester typy warte uwagi

Oto nasze najciekawsze Manchester United – Leicester typy:

manchester united leicester typy

Mamy tu fanów angielskiej ekstraklasy? Jeśli tak to z całą pewnością z wielką przyjemnością zatracą się w lekturze naszego kolejnego tekstu. Tym razem będzie on dotyczył zmagań Wolverhampton oraz Aston Villi.

Padnie gol w obu połowach

Czy jest jeszcze miejsce na kalkulacje i rozgrywanie kolejnych meczów jak najmniejszym nakładem sił? Absolutnie nie. Zwłaszcza w przypadku podopiecznych Ralfa Rangnicka, którzy nadal walczą o lokaty premiowane grą na europejskich salonach w następnym sezonie. Przewidujemy zatem, że tego sobotniego popołudnia może być na Old Trafford naprawdę interesująco.

United otrzyma więcej kartek

Tygodnie mijają, a pewne rzeczy nadal nie ulegają zmianie. Zespół Leicester wciąż pozostaje jedną z najrzadziej napominanych ekip w całej Premier League. Gdy porównamy ich 37 żółtych kartek do 58 Manchesteru, to wniosek nasuwa się sam. To gospodarze powinni zostać ukarani w tym meczu częściej aniżeli przyjezdni.

Ronaldo lub Fernandes zdobędą bramkę

manchester united leicester typy

Jak zapewne wiecie, jednym z głównych autorów awansu Portugalczyków do tegorocznego mundialu jest Bruno Fernandes. Dzięki dwóm bramkom 27-latka popularni Os Navegadores zapewnili sobie arcyważny triumf nad Macedonią. Bukmacherski nos podpowiada nam, że Fernandes spróbuje przełożyć swoją dobrą dyspozycję także na zmagania ligowe. A jeśli on nie zdoła przesądzić o wyniku, to przecież jest jeszcze CR7. On nie zawodzi praktycznie nigdy.

Manchester United – Leicester kursy

Naszym skromnym zdaniem aż tak zdecydowana dominacja gospodarzy w kursach bukmacherskich jest sporą przesadą. Nie wiecie, o czym dokładnie mowa? No to rzućcie okiem na niniejsze zestawienie:

Bukmacher Man Utd Remis Leicester
Fortuna 1.54 4.40 6.10
STS 1.53 4.45 5.35
3 1.52 4.55 6.00
Betclic 1.53 4.60 5.60
forBET 1.53 4.60 5.60

Ostatnie wyniki i bezpośrednie spotkania

Historia bezpośrednich starć pomiędzy obiema ekipami jest bardzo niekorzystna dla Czerwonych Diabłów. Istnieje więc szansa na zmianę tej tendencji. Czy taki scenariusz jest w ogóle realny? By to ocenić, warto rzucić okiem na wyniki osiągane na przestrzeni ostatnich tygodni:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Leicester – Man Utd 4:2 (16 października 2021)
Man Utd – Leicester 1:2 (11 maja 2021)
Leicester – Man Utd 3:1 (21 marca 2021)
5 ostatnich meczów Man United
Man Utd – Atletico 0:1
Man Utd – Tottenham 3:2
Man City – Man Utd 4:1
Man Utd – Watford 0:0

Atletico – Man Utd 1:1
5 ostatnich meczów Leicester
Leicester – Brentford 2:1
Rennes – Leicester 2:1
Arsenal – Leicester 2:0
Leicester – Rennes 2:0
Leicester – Leeds 1:0

Manchester United – Leicester prognozy

W zmaganiach o miano największej negatywnej niespodzianki tej kampanii Manchester United oraz Leicester idą niemal łeb w łeb. Szósta lokata Czerwonych Diabłów nie jest oczywiście lokatą tragiczną, lecz od składu tak naszpikowanego gwiazdami oczekiwano dużo, dużo więcej. Trzeba sobie powiedzieć otwarcie, że także Lisy prezentują się zdecydowanie gorzej, niż przewidywano przed rozpoczęciem sezonu. Kto wyjdzie z tego boju bogatszy o cenne trzy oczka? Przekonamy się o tym już niebawem.

Manchester United – Leicester pytania graczy

  • Gdzie będzie można obejrzeć mecz Manchester United F.C. – Leicester City F.C. ?

Pojedynek ten będzie transmitowany na antenie stacji Canal + Sport 2.

  • Kto jest faworytem tej rywalizacji?

Jeśli kierować by się wyłącznie kursami, to bezdyskusyjnym zwycięzcą powinni być gospodarze. Czy tak jest jednak w istocie? Mamy pewne wątpliwości.