Manchester United – Liverpool typy na ligę angielską (22.08.2022)

Zerowy dorobek punktowy po dwóch seriach gier to scenariusz, z którym ciężko jest się pogodzić nawet najwierniejszym kibicom ekipy z Old Trafford. Premierowa zdobycz jest potrzebna tej drużynie jak tlen. Czy nadejdzie ona już w trakcie potyczki z odwiecznym rywalem z miasta Beatelsów? Manchester United – Liverpool typy na ligę angielską.

Manchester United – Liverpool typy warte uwagi

Najciekawsze Manchester United – Liverpool zakłady przedstawiają się następująco:

Uniknięcie kompromitacji

Czasy, w których sympatyk Czerwonych Diabłów nerwowo wyczekiwał kolejnego meczu z udziałem swoich pupili bezpowrotnie minęły. Wpływ na to ma wiele czynników, jednak tym głównym jest rzecz jasna fatalna dyspozycja zawodników przywdziewających koszulki zespołu z czerwonej części Manchesteru. Niestety aktualnie ciężko oczekiwać diametralnej poprawy, czego Ci twardo stąpający po ziemi są z pewnością świadomi. Manchester United – Liverpool typy na zwycięstwo tych pierwszych polecamy zatem wybić sobie definitywnie z głowy już w pierwszej kolejności.

manchester-united-liverpool-typy

W dzisiejszym typowaniu przyjęliśmy więc taktykę poszukiwania zakładów alternatywnych. Na szczególną uwagę zasługują w tym miejscu propozycje odnoszące się do rzutów rożnych, a także goli oraz żółtych kartek. Nie ukrywamy, że największe nadzieje wiążemy z doskonale znaną wszystkim tendencją Liverpoolu do częstego dośrodkowywania piłki w pole karne. To w połączeniu z ich dominacją i frustracją Manchesteru powinno sprawić, iż wszystkie Manchester United – Liverpool zakłady okażą się trafione.

Ostatnie starcia bezpośrednie

  • Man Utd – Liverpool 4:0
  • Liverpool – Man Utd 4:0
  • Man Utd – Liverpool 0:5

Niezorientowani w temacie mogą zasugerować się rezultatem ostatniej bezpośredniej potyczki pomiędzy obiema drużynami. Trzeba jednak mieć na uwadze, że było to tylko spotkanie towarzyskie. Wynik meczu ligowego będzie raczej podobny do ostatniego starcia na Anfield.

Ostatnie pojedynki Manchesteru Utd

  • Brentford – Man Utd 4:0
  • Man Utd – Brighton 1:2
  • Man Utd – Vallecano 1:1

Tak fatalnego początku sezonu w wykonaniu Czerwonych Diabłów nie spodziewał się chyba nikt. O przełamanie w batalii z The Reds będzie piekielnie trudno, ale w futbolu nie ma przecież rzeczy niemożliwych, prawda?

Ostatnie mecze Liverpoolu

  • Liverpool – Crystal Palace 1:1
  • Fulham – Liverpool 2:2
  • Liverpool – Strasbourg 0:3

O ile forma United była stosunkowo łatwa do przewidzenia, o tyle dwa pierwsze pojedynki w wykonaniu podopiecznych Jurgena Kloppa były bardzo dalekie od ideału. Czy w ten poniedziałkowy wieczór będziemy świadkami poprawy? Czas pokaże.

Kiedy Manchester United – Liverpool? O której?

Pierwszy gwizdek omawianej rywalizacji zaplanowano na godz. 21:00 w dniu 22 sierpnia bieżącego roku.

Gdzie obejrzeć spotkanie Manchester United – Liverpool?

Relacja na żywo z tego meczu będzie dostępna wyłącznie na platformie Viaplay.

Zainteresowanych zachęcamy także do rzucenia okiem na naszą krótką analizę zmagań pomiędzy Lille a PSG.