Manchester United – Manchester City transmisja: Gdzie oglądać na żywo? (29.10.2023)

Manchester United – Manchester City transmisja: Gdzie oglądać na żywo? (29.10.2023)
fot. Icon Sport

Włodarze Premier League zaplanowali nam naprawdę zacne zakończenie niedzielnego pasma gier tych rozgrywek. Sprawdźmy, czy będzie gdzieś dostępna Manchester United – Manchester City transmisja i o której w ogóle zaplanowano start tego arcyciekawego pojedynku.

Gdzie oglądać Manchester United – Manchester City? Transmisja na żywo

Im bliżej do startu meczu Manchester United – Manchester City gdzie oglądać pojawia się pośród pytań zdecydowanie częściej. Nie powinno to oczywiście nikogo dziwić, gdyż samo starcie będzie wielkim hitem 10. serii gier Premier League.

Jedynym miejscem, w którym będzie można śledzić przebieg kolejnych derbów Manchesteru będzie platforma streamingowa Viaplay. Tym razem Canal+ nie nabył sublicencji od głównego dystrybutora rozgrywek w naszym kraju.

Manchester United – Manchester City transmisja: Gdzie obejrzeć i o której godzinie mecz?

Z meczu Manchester United – Manchester City transmisja powinna wystartować około godz. 16:30 w dniu 29 października 2023 roku.

Szanse na zmiany znikome

Piłkarscy kibice z Manchesteru przyzwyczaili się już raczej do tego, że dominującymi barwami w mieście już od kilku dobrych lat jest błękit. Fani Czerwonych Diabłów mogą starać się zaklinać rzeczywistość na wszelkie możliwe sposoby, ale prawdy nie da się oszukać.

Faworyzowanie The Citizens jeszcze przed pierwszym gwizdkiem niedzielnej potyczki nie jest oczywiście dziełem przypadku. Magia Old Trafford absolutnie nie paraliżowała w przeszłości poczynań podopiecznych Pepa Guardioli i na 99% tym razem będzie podobnie.

Jeśli wiecie już wszystkie najważniejsze informacje na temat spotkania Manchester United – Manchester City, gdzie oglądać, czy będzie transmisja na żywo itp., to pozostaje w zasadzie tylko zasiąść głęboko w fotelach i zapiąć pasy jak mawiał klasyk. Emocji raczej zabraknąć nie powinno.