Manchester United – Southampton typy i kursy (12.03.2023)

Obie ekipy znajdują się na dwóch zupełnie przeciwnych krańcach ligowej tabeli. Czy w związku z tym ich bezpośrednia konfrontacja będzie nadwyraz jednostronna? Manchester United – Southampton typy, kursy i zapowiedź.

Manchester United – Southampton typy i przewidywania

Czerwone Diabły mimo kilku wpadek nadal marzą o zajęciu jednego z miejsc na ligowym podium. By to było możliwe, takie spotkania jak to ze Świętymi Marcus Rashford i spółka muszą wygrywać z przysłowiowymi zamkniętymi oczami.

Manchester United – Southampton typy na zwycięstwo gospodarzy w każdej z połów tego spotkania wydają nam się opcją bardzo rozsądną. Przyjezdni nie dysponują raczej takim potencjałem, który mógłby zagrozić ekipie dowodzonej przez Erika ten Haga.

Co prawda perspektywa spadku do Championship może wnieść do ich poczynań naprawdę sporą dawkę poświęcenia oraz determinacji, ale uważamy, że ostatecznie raczej na niewiele się to zda.

manchester-united-southampton-typy

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji tego zobaczyć, to polecamy czym prędzej rzucić okiem na nagranie ostatniego gola Wouta Weghorsta w pucharowej potyczce z Betisem Sewilla. Reakcja holenderskiego napastnika po tym trafieniu idealnie obrazuje to, jak dużo serca w grę dla Czerwonych Diabłów wkłada ten zawodnik.

Mamy jakieś dziwne przeczucie, że ten gol wychowanka NEO Borne to dopiero początek bardzo dobrego okresu w wykonaniu 30-latka. Biorąc pod uwagę niezbyt szczelną defensywę The Saints niedzielny pojedynek może być dla niego okazją do znacznego powiększenia dorobku strzeleckiego.

Manchester United – Southampton ostatnie wyniki

Podopieczni Erika ten Haga dość szybko otrząsnęli się po druzgocącej porażce z Liverpoolem. Spotkanie 1/8 finału Ligi Europy z Betisem było w ich wykonaniu momentami wręcz perfekcyjne. Jeśli chodzi natomiast o Świętych, to ciężko mówić tu o jakiejś wielkiej poprawie. Co prawda wygraną nad Leicester można odbierać jakoś swoiste światełko w tunelu, ale na początek kilkumeczowej serii zwycięstw w ich przypadku się raczej nie zanosi.

Ostatnie mecze Manchesteru

 • Man Utd – Betis 4:1
 • Liverpool – Man Utd 7:0
 • Man Utd – West Ham 3:1

Ostatnie mecze Southampton

 • Southampton – Leicester 1:0
 • Southampton – Grimbsby 1:2
 • Leeds – Southampton 1:0

Manchester United – Southampton bezpośrednie mecze

 • Southampton – Man Utd 0:1
 • Man Utd – Southampton 1:1
 • Southampton – Man Utd 1:1

Manchester United – Southampton kursy bukmacherskie

Manchester United – Southampton typy już znacie, ale co z kursami bukmacherskimi na to spotkanie? Sprawdźcie poniższe zestawienie. W nim zawaraliśmy wszystkie niezbędne informacje:

 • Wygrana Manchcesteru: 1.35
 • Remis: 5.20
 • Wygrana Southampton: 8.40

Gdzie oglądać Manchester United – Southampton ? Transmisja

Relacja na żywo z tego wydarzenia będzie dostępna zarówno na antenach stacji Canal + Premium, jak i za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay. O której Manchester United – Southampton? Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 15:00 w dniu 12 marca 2023 roku.