Manchester United – Tottenham typy, kursy 12/03/2022

Kibicowanie Czerwonym Diabłom nie należy w ostatnich latach do rzeczy najprzyjemniejszych. W najbliższy weekend podopieczni Ralfa Rangnicka będą mierzyć się ekipą popularnych Spurs. Jakiego rezultatu można się spodziewać? Manchester United – Tottenham typy, kursy. Miłej lektury.

Manchester United – Tottenham typy warte uwagi

Tak oto wyglądają nasze trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie:

manchester united tottenham typy

Jeśli chcielibyście zapoznać się z naszymi pozostałym artykułami dotyczącymi rozgrywek angielskiej ekstraklasy, to serdecznie zachęcamy do rzucenia okiem do tekstu, w którym to nieco bliżej przyglądamy się batalii Brentford – Burnley.

Obie drużyny strzelą gola

Dobre wyniki osiągane przez Arsenal sprawiły, że zarówno Manchester jak i Tottenham muszą naprawdę się postarać, aby nie wypaść z rywalizacji o miejsca gwarantujące udział w europejskich pucharach. Szkoleniowcy obu ekip wiedzą zapewne o tym doskonale, tak więc nie powinniśmy raczej narzekać tym razem na nudę. Gol po każdej ze stron to absolutne minimum. Kto wie, być może stać ich będzie na coś więcej. Czas pokaże.

Powyżej 1 gola oraz 8 rzutów rożnych

Jeśli już zakłady specjalne pojawiają się w naszych propozycjach, to musicie wiedzieć, że są one naprawdę warte uwagi. W tym konkretnym przypadku kurs tegoż zakładu jest w zupełności adekwatny do ponoszonego ryzyka. Wielkiej strzelaniny na Old Trafford się nie spodziewamy, stąd też linia dotyczy wyłącznie dwóch bramek. Dodano do tego rzuty rożne w liczbie co najmniej dziewięciu. Przy średniej wynoszącej blisko sześć w przypadku obu zespołów przekroczenie takiego progu powinno być przysłowiową bułką z masłem.

Ronaldo bądź Kane zdobędą bramkę

manchester-united tottenham typy

Szkoleniowiec United na jednej z przedmeczowych konferencji prasowych podzielił się z dziennikarzami informacją, iż do gry w sobotni wieczór gotowy jest Cristiano Ronaldo. Wiadomość ta pewnie nieco zmartwiła defensorów Tottenhamu, lecz nie oznacza to, że same Koguty nie będą miały czym odpowiedzieć na zaciekłe ataki Portugalczyka. Walka o miano gwiazdy tego meczu może rozegrać się pomiędzy 37-latkiem a kapitanem londyńczyków Harrym Kanem. Jesteśmy bardzo ciekawi, kto wyjdzie z niej zwycięsko.

Manchester United – Tottenham kursy

Ze sporym zaskoczeniem przyjęliśmy fakt wystawienia przez firmy bukmacherskie tak wysokich kursów na triumf Kogutów. Wszak taki scenariusz jest bardziej prawdopodobny aniżeli nawet minimalne zwycięstwo CR7 i spółki.

Bukmacher Man Utd Remis Tottenham
Fortuna 2.10 3.60 3.50
STS 2.16 3.40 3.20
3 2.20 3.50 3.40
PZBUK 2.15 3.45 3.35
forBET 2.18 3.55 3.25

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Na przestrzeni kilku poprzednich tygodni obydwie ekipy osiągały następujące wyniki:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Tottenham – Man Utd 0:3 (30 października 2021)
Tottenham – Man Utd 1:3 (11 kwietnia 2021)
Man Utd – Tottenham 1:6 (4 października 2020)
5 ostatnich spotkań Man Utd
Man City – Man Utd 4:1
Man Utd – Watford 0:0
Atletico – Man Utd 1:1
Leeds – Man Utd 2:4

Man Utd – Brighton 2:0
5 ostatnich spotkań Tottenham
Tottenham – Everton 5:0
Middlesbrough – Tottenham 1:0
Leeds – Tottenham 0:4
Burnley – Tottenham 1:0
Man City – Tottenham 2:3

Manchester United – Tottenham przewidywania

Włodarze Premier League na zakończenie sobotniej serii gier zapewnili nam starcie, w którym walka o kolejne ligowe punkty będzie bez wątpienia bardzo zacięta. W normalnych okolicznościach powiedzielibyśmy, że atut własnego boiska zadziała na korzyść graczy z czerwonej części Manchesteru. Aktualnie jednak można to sobie włożyć między bajki. Najbardziej prawdopodobny wydaje się tu podział punktów. Jeśli którejś ze stron uda się odnieść zwycięstwo, to będzie to zwycięstwo bardzo, ale to bardzo nieznaczne.

Zobacz również typy na West Ham – Aston Villa.

Manchester United – Tottenham najczęstsze pytania od użytkowników

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Manchester United F.C. – Tottenham Hotspur F.C. ?

Potyczka ta będzie miała oczywiście miejsce na legendarnym Old Trafford.

  • Kto jest faworytem tego pojedynku?

To pytanie można zaliczyć do kategorii tych niezwykle trudnych. Sądzimy, że omawiane starcie będzie niezwykle wyrównane, stąd też wskazanie faworyta wydaje się tym razem absolutnie niemożliwe.