Maroko – Brazylia typy i kursy (25.03.2023)

Przed nami bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie towarzyskie, w którym “czarny koń” mundialu 2022 podejmie “Canarinhos”. Przed tą konfrontacją prezentujemy Maroko – Brazylia typy.

Maroko – Brazylia typy i przewidywania

Zaprezentowaliśmy już Maroko – Brazylia typy, które naszym zdaniem mają wielki sens. Uważamy, że premierową odsłonę tego pojedynku mogą wygrać Marokańczycy. Skąd taka prognoza? Na uwadze mamy choćby fakt, że Maroko wygrało pierwszą połowę w siedmiu z ostatnich dziesięciu meczów u siebie.

Maroko - Brazylia typy

Przeczuwamy poza tym, że mecz padnie łupem Brazylijczyków. W 2023 roku Maroko grało trzy mecze i ani jednego nie wygrało. Co istotne, Marokańczycy nie strzelili w tych spotkaniach ani jednego gola! To chyba mówi samo za siebie. Po mundialu w Katarze tę drużynę opanowała wręcz gigantyczna niemoc.

Mecz towarzyski Maroko – Brazylia na pewno może dostarczyć niemałych emocji. Warto zarezerwować sobie czas, by 25 marca śledzić tę konfrontację. To coś dla nocnych marków, bo pierwszy gwizdek rozbrzmi godzinę przed północą. Jeżeli jednak jesteś gotowy zarwać noc dla futbolu, to serdecznie do tego zachęcamy!

Czy Marokańczycy zdołają zaprezentować waleczny charakter, którym wyróżniali się w Katarze? A może jednak Brazylijczycy wykorzystają duże doświadczenie i rozprawią się z niżej notowanym przeciwnikiem? Uważamy, że bardziej prawdopodobny jest ten drugi scenariusz. Wiadomo jednak, że piłka nożna bywa nieprzewidywalna, a to mecz towarzyski, więc tym bardziej wszystko może się zdarzyć.

Maroko – Brazylia ostatnie wyniki

Maroko błyszczało podczas mundialu w Katarze. Ostatnio jednak spisywało się bardzo mizernie. Brazylijczycy natomiast nie grali od momentu zakończenia MŚ 2022.

Ostatnie mecze Maroka

  • Ghana – Maroko 3:0
  • Maroko – Madagaskar 0:3
  • Maroko – Sudan 0:3

Ostatnie mecze Brazylii

  • Chorwacja – Brazylia 0:0 (1:1, kar. 4:2)
  • Brazylia – Korea Południowa 4:1
  • Kamerun – Brazylia 1:0

Maroko – Brazylia bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te dwie ekipy spotkały się… 16 czerwca 1998 roku. Wówczas Brazylia przekonująco pokonała ekipę Maroka.

  • Brazylia – Maroko 3:0

Trudno doszukiwać się innych meczów z udziałem tych dwóch ekip. Jeżeli grały ze sobą, to bardzo dawno, czego nie uwzględniają dostępne w sieci źródła.

Maroko – Brazylia kursy bukmacherskie

Jeżeli już znacie nasze Maroko – Brazylia typy, to teraz możemy zerknąć na prognozy bukmacherów. Uważają oni, że większe szanse na wygranie tego meczu mają Brazylijczycy. Oczywiście ekipa Maroka może sprawić niespodziankę.

Gdzie oglądać Maroko – Brazylia? Transmisja

Maroko zagra z Brazylią w ramach meczu towarzyskiego. Ten pojedynek został zaplanowany na 25 marca 2023 roku. O której Maroko – Brazylia początek rywalizacji? Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi o godzinie 23:00.

Dostępna będzie transmisja z meczu Maroko – Brazylia. Ten pojedynek obejrzysz na żywo za pośrednictwem platformy Viaplay. Można z niej skorzystać na komputerach, smartfonach, telewizorach czy tabletach.