Marsylia – Montpellier typy, kursy, zapowiedź 10/04/2022

Popularni Olimpijczycy podejmują tym razem na własnym obiekcie ekipę La Paillade. Ewentualna wygrana pozwoli im wrócić na pozycję wicelidera tabeli, a więc jest o co walczyć. Czy starczy im jednak sił, aby osiągnąć ten cel? Marsylia – Montpellier. Serdecznie zapraszamy.

Marsylia – Montpellier typy warte uwagi

Zgodnie z tradycją w niniejszym akapicie staramy się zamieścić trzy subiektywnie najciekawsze propozycje bukmacherskie związane z tą potyczką. Oto Marsylia – Montpellier typy:

Powyżej 2.5 goli

Rozpoczynamy od typu bramkowego. Skąd taki pomysł, gdy przecież obie ekipy nie należą do zbyt overowych? Przyznamy, że mocno zasugerowaliśmy się tym razem historią bezpośredniej rywalizacji pomiędzy Marsylią a Montpellier. W sześciu z dziesięciu ostatnich meczów powyższa linia była pokrywana bez najmniejszych problemów. Intuicja podpowiada nam, że nagłego przełamania tej tendencji raczej nie doświadczymy.

Więcej niż 8.5 rzutów rożnych

Olympique Marsylia to zdecydowany lider zestawienia drużyn najczęściej wykonujących rzuty rożne. Ze średnią ponad sześciu kornerów na mecz Payet i spółka stwarzają zwykle spore zagrożenie podczas egzekwowania tych stałych fragmentów gry. Jeśli przytrafiłby im się dobry dzień, to niemal w pojedynkę będą w stanie pokryć podaną powyżej linię.

Wygrana Marsylii, powyżej 2.5 gola oraz więcej niż 8.5 rzutów rożnych

Gdy do dwóch powyższych propozycji dodamy kolejną, wedle której trzy punkty zgarną w tym meczu gospodarze, to robi się z tego całkiem interesujący zakład z niezwykle pokaźnym kursem. Oczywiście ryzyko jest niezwykle wysokie, lecz tak to już jest w takim przypadkach.

 

marsylia montpellier typy

Fanom angielskiej ekstraklasy polecamy natomiast lekturę naszego tekstu, w którym to nieco bliżej przyjrzeliśmy się zmaganiom pomiędzy Brentford a West Hamem.

Marsylia – Montpellier kursy

Legalni polscy bukmacherzy zdecydowali o wystawieniu następujących kursów na tę potyczkę:

Bukmacher Marsylia Remis Montpellier
Fortuna 1.54 4.26 6.50
STS 1.52 4.40 6.05
3 1.52 4.45 6.50
Betclic 1.53 4.40 6.00
forBET 1.53 4.40 6.00

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Niekończące się pasmo zwycięstw. Tak w ostatnich tygodniach przedstawiała się dyspozycja popularnych Les Phocéens. Czy równie dobrze prezentowali się podopieczni Oliviera Dall'Oglio? Informacje na ten temat znajdziecie w poniższym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie spotkania
Marsylia – Montpellier 2:1 (29 stycznia 2022)
Montpellier – Marsylia 2:3 (8 sierpnia 2021)
Montpellier – Marsylia 3:3 (10 kwietnia 2021)
5 ostatnich meczów Marsylii
Marsylia – PAOK 2:1
St. Etienne – Marsylia 2:4
Marsylia – Nice 2:1
Basel – Marsylia 1:2

Brest – Marsylia 1:4
5 ostatnich meczów Montpellier
Montpellier – Brest 1:2
Bordeaux – Montpellier 0:2
Montpellier – Nice 0:0
Nantes – Montpellier 2:0
Montpellier – Rennes 2:4

Marsylia – Montpellier prognozy

Choć przed urazem Arkadiusz Milik był bardzo ważną postacią Marsylii, to zespół pod jego nieobecność radzi sobie równie dobrze. Podopieczni Jorge Sampaoliego pozostają bowiem niepokonani od sześciu kolejnych meczów i przy odrobinie szczęścia seria ta może zostać przedłużona do siedmiu pojedynków. By tak się jednak stało, należy najpierw pewnie pokonać Montpellier, a to wcale nie będzie takie proste. My liczymy na batalię pełną sportowych emocji. W przeszłości wiele takich spotkań miało miejsce, a więc powtórka z rozrywki jest bardzo możliwa.

Marsylia – Montpellier pytania zadawane przez graczy

  • Gdzie można oglądać Olympique Marsylia – Montpellier HSC?

Transmisja na żywo z tego spotkania będzie dostępna na antenach stacji Canal + Family oraz Canal + Now, a także Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 4.

  • Kto jest faworytem tego pojedynku?

Rozsądek podpowiada, że znacznie więcej szans na zwycięstwo mają po swojej stronie marsylczycy. Jak pokazuje jednak historia bezpośrednich potyczek pomiędzy obiema drużynami, wszystko może się jednak zdarzyć. To tylko futbol.