Marsylia – Nice typy, kursy, analiza 20/03/2022

Tak się pięknie złożyło, że zarówno mecz otwierający niedzielne zmagania w Ligue 1, jak i starcie zamykające tę rywalizację, przynajmniej w teorii zapowiada się piekielnie interesująco. Jakim wynikiem skończy się bój pomiędzy drugą i trzecią drużyną w stawce? Marsylia – Nice typy, kursy, analiza.

Marsylia – Nice typy warte uwagi

Gdybyście nie mieli ciekawych pomysłów dotyczących spotkania na Stade Velodrome, to tradycyjnie służymy Wam pomocą. Oto Marsylia – Nice typy:

marsylia nice typy

Myślicie, że omawiane starcie jest jedynym pochodzącym wprost z francuskich boisk, jakie zdecydowaliśmy się Wam przybliżyć w trwającej kolejce ligowej? Nic bardziej mylnego. Zapraszamy do lektury tekstu związanego z potyczką Monaco – PSG.

Marsylia wygra dowolną połowę

Chyba tylko szaleniec zdecydowałby się pójść w tym meczu w stronę bezpośredniego triumfu Arka Milika i spółki. Olympijczycy są w bieżącym sezonie drużyną bardzo nieprzewidywalną. Aby nie kusić losu, polecamy omijać takie typy z daleka. Co innego gdy mowa o zakładzie, zgodnie z którym Marsylia miałaby zwyciężyć w co najmniej jednej z połów. To już jest akurat dużo bardziej możliwe. Czy wykonalne w “realu”? To okaże się już niebawem.

Gospodarze wykonają więcej rzutów rożnych

marsylia nice typy

Akurat w tej konkretnej propozycji nie ma mowy o nawet najmniejszym przypadku. Marsylczycy są bowiem zdecydowanym liderem ligi francuskiej pod względem częstotliwości wrzucania piłki w pole karne wprost z narożnika boiska. Podopieczni Christophe Galtiera mogą ich zdominować czysto piłkarsko, jednakże więcej rzutów rożnych nie zdołają raczej wykonywać. To przeczyłoby wszelkiej logice.

Marsylia – Nice kursy

Legalni polscy bukmacherzy uznali, że kursy na zwycięstwo każdej z drużyn powinny przedstawiać się następująco:

Bukmacher Marsylia Remis Nice
Fortuna 2.20 3.40 3.40
STS 2.15 3.30 3.55
3 2.17 3.35 3.55
PZBUK 2.15 3.25 3.55
forBET 2.17 3.30 3.50

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Bardzo istotnym elementem każdej dobrze wykonanej analizy bukmacherskiej jest weryfikacja aktualnej dyspozycji drużyn. W tym celu warto więc rzucić okiem na naszą legendarną tabelę. Jak zwykle zawiera ona całą masę przydatnych informacji.

Ostatnie bezpośrednie mecze
Nice – Marsylia 4:1 (9 lutego 2022)
Nice – Marsylia 1:1 (27 października 2021)
Nice – Marsylia 3:0 (20 marca 2021)
5 ostatnich spotkań Marsylia
Basel – Marsylia 1:2
Brest – Marsylia 1:4
Marsylia – Basel 2:1
Marsylia – Monaco 0:1

Troyes – Marsylia 1:1
5 ostatnich spotkań Nice
Montpellier – Nice 0:0
Nice – PSG 1:0
Nice – Verssailes 2:0
Strasbourg – Nice 0:0
Nice – Angers 1:0

Marsylia – Nice prognozy

Dogonienie paryskiego hegemona jest już w zasadzie niemożliwe. Do zakończenia sezonu zostało jeszcze kilka kolejek ligowych, lecz przewaga Les Parisiens jest zbyt duża, aby coś miało się tu jeszcze diametralnie zmienić. Sytuacja za plecami PSG jest jednakże bardzo interesująca. OM oraz Les Aiglons mają ogromne apetyty na kolejne miejsca na podium. Przed startem 29. serii gier o jedną lokatę wyżej plasowała się banda dowodzona przez Jorge Sampaoliego. Czy taki stan rzeczy utrzyma się także podczas przerwy reprezentacyjnej? Odpowiedź na to pytanie otrzymamy już za kilkadziesiąt godzin.

Marsylia – Nice najczęstsze pytania

  • O której początek meczu Olympique Marsylia – OGC Nice?

Pierwszy gwizdek tego pojedynku powinien wybrzmieć dokładnie o 20:45 w dniu 20 marca 2022r.

  • Kto jest faworytem tego spotkania?

Uważamy, że przebieg tej potyczki będzie niezwykle wyrównany. O końcowym wyniku mogą zadecydować bardzo drobne szczegóły. Jeśli mielibyśmy koniecznie typować, to minimalną wygraną mogą zanotować goście z Nicei.