Marsylia – Strasbourg typy, transmisja i zapowiedź

Mimo ostatniej ligowej kolejki we francuskiej Ligue 1 dzieje się nadal całkiem sporo. Która z ekip zakończy rozgrywki w kampanii 2021/2022 z przysłowiowym przytupem? Marsylia – Strasbourg typy, transmisja i zapowiedź. Miłej lektury!

Najciekawsze przed Marsylia – Strasbourg typy bukmacherskie

Te najbardziej atrakcyjne Marsylia – Strasbourg zakłady związane są tym razem z bramkami. O czym dokładnie mowa? Sprawdźcie to sami:

Tam, gdzie wszystko się zaczęło

Tym interesującym się piłką nożną nieco szerzej nazwisko Kevina Gameiro mówi na pewno całkiem sporo. Francuski napastnik na boiskach topowych lig europejskich spędził kilka ostatnich lat, a przed startem kończących się właśnie rozgrywek zdecydował się powrócić do miejsca, w którym zaczynał swoją poważną karierę seniorską. Jedenaście goli, jakie dotychczas udało mu się zdobyć, walnie przyczyniło się do tak wysokiej lokaty popularnych Les Bleu et Blanc. Intuicja podpowiada nam, że to nie jest jednak jego ostatnie słowo.

marsylia strasbourg typy

Z odpowiedzią na ewentualne trafienia 35-latka marsylczycy większego problemu raczej mieć nie powinni. Mimo dość niestabilnej formy ich formacja ofensywna nadal może robić naprawdę ogromne wrażenie. To skłoniło nas do zawarcia w akapicie Marsylia – Strasbourg typy propozycji związanej z dorobkiem bramkowym obu stron tej rywalizacji.

Jak ostatnio grali?

Jesteście ciekawi, jak przedstawia się krótka historia paru ostatnich potyczek pomiędzy obiema opisywanymi ekipami? Spójrzcie zatem do poniższego zestawienia:

  • Strasbourg – Marsylia 0:2
  • Marsylia – Strasbourg 1:1
  • Strasbourg – Marsylia 0:1

Gdzie obejrzeć Marsylia – Strasbourg? Transmisja

Relacja na żywo z tego spotkania będzie dostępna na antenie dwóch stacji telewizyjnych. Mowa tu konkretnie o Canal + Sport 2 oraz Eleven Sports 3.

Pytania od graczy

  • Gdzie odbędzie się mecz Olympique Marsylia – RC Strasbourg? 

Batalia ta będzie miała miejsce na legendarnym Stade Velodrome.

  • Czy Arkadiusz Milik wystąpi w tym spotkaniu?

Relacje polskiego napastnika z trenerem Jorge Sampaolim nadal nie są najlepsze. Występ wychowanka Rozwoju Katowice przeciwko Strasbourgowi jest więc bardzo wątpliwy.

Inny “polski mecz” będzie miał również miejsce na włoskich boiskach. Chodzi oczywiście o pojedynek Fiorentina – Juventus.