Mecz Kłosa z Gryfem zakończony bramkowym remisem

W 19. kolejce IV ligi lubelskiej Kłos Chełm podejmował drużynę Gryfa Gmina Zamość. Konfrontacja zespołów z grupy II zakończyła się podziałem punktów po remisie 1:1. Zarazem to spotkanie było dla podopiecznych Zbigniewa Wójcika ostatnim w tej rundzie jesiennej. Natomiast przyjezdni mają do rozegrania jeszcze dwa zaległe mecze. Ich przeciwnikami będą ostatnia w tabeli Unia Białopole i liderująca Tomasovia Tomaszów Lubelski. − Naszym założeniem było odniesienia zwycięstwa, czego nie udało się zrealizować. Pierwsza połowa była prowadzona pod nasze dyktando, a w drugiej zostaliśmy sprowadzeni na ziemię, szczególnie co chodzi o zestaw kar w postaci otrzymanych żółtych kartek. W perspektywie kolejnych spotkań, w przerwie uczulałem zawodników na to, żebyśmy skończyli w jedenastu. W innym przypadku trudno byłoby dowieźć ten remis do końca. Co prawda musieliśmy gonić wynik, ale bramka dla rywali padła po naszym błędzie i braku komunikacji w linii obrony. Udało nam się nadrobić, następnie chcieliśmy dołożyć kolejne trafienia, ale nieskutecznie. Uważam, że zespół zasłużył na słowa pochwały. Myślę, że wszystko będzie wyglądać dobrze, jeśli będą omijały nas wykluczenia przez chorobę, czy kartki, szczególnie za niepotrzebne dyskusje − mówi tymczasowy trener Gryfa Mariusz Barda.

NASTĘPNY MECZ

W następnym meczu Gryf Gmina Zamość rozegra zaległe starcie 17. kolejki z Unią Białopole (25 listopada, 13:00).

Kłos Chełm − Gryf Gmina Zamość 1:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Filipczuk 29′ − Kacper Tomaszewski 41′

Kłos: Wojtiuk − Fornal, Flis, Poznański, Filipczuk – Wójcicki, K, Rak, Leśniak (55′ Kowalski), Krawiec (55′ Rutkowski), J. Rak (65′ Jabłoński) – Chmiel (46′ Brzozowski).

Gryf: P. Dobromilski − A. Cymerman, Fidler, Tomaszewski, Magryta (56′ P. Cymerman) – Panas, D. Dobromilski, A. Wołoch, Kierepka, K. Wołoch – Gałka.

Żółte kartki: Kamil Leśniak, Jakub Rak, Damian Flis, Krzysztof Rak − Adrian Wołoch, Sebastian Magryta, Adrian Cymerman, Patryk Dobromilski, Krystian Wołoch
Sędziował: Daniel Złotnicki (Lublin).