Mecz Opolanina i Sparty na remis

Podziałem punktów i remisem 1:1 zakończył się sobotni mecz pomiędzy Opolaninem Opole Lubelskie a Spartą Rejowiec Fabryczny. Dla zespołu prowadzonego przez Bartosza Bodysa było to szóste spotkanie z rzędu zakończone ze zdobyczą punktową.

Bartosz Bodys:

Nasze ostatnie wyniki napawały optymizmem, jednak trochę trwało, zanim weszliśmy w ten mecz. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu słabsza i spisywaliśmy się w niej niemrawo. Popełniliśmy błąd przy stałym fragmencie gry i przez to straciliśmy bramkę. Mimo tego w tej części spotkania sami także mogliśmy zdobyć gola, bo stworzyliśmy sobie cztery niezłe sytuacje. W ofensywie wyglądaliśmy lepiej niż w defensywie, ale i tak tego nie wykorzystaliśmy. W przerwie porozmawialiśmy po męsku i poskutkowało to tym, że znacząco poprawiliśmy grę w obronie. Rywale zagrażali nam praktycznie po stałych fragmentach gry. My jednak nie mogliśmy wykorzystać okazji, których stwarzaliśmy mnóstwo. Dla przykładu Maciek Rossa nie trafił w sytuacji sam na sam z bramkarzem, a Damian Kuśmierz raz minimalnie przestrzelił, a drugi raz jego strzał obronił bramkarz Opolanina. Reasumując, zdobyty punkt cieszy, bo podtrzymujemy serię meczów bez porażki. Przed spotkaniem zakładaliśmy, że wrócimy z Opola Lubelskiego z jakąś zdobyczą, więc nie powinniśmy narzekać.

W następnej kolejce Opolanin Opole Lubelskie zagra na wyjeździe z Lublinianką (21 listopada, 11:00). Natomiast Sparta Rejowiec Fabryczny zmierzy się w wyjazdowym starciu z Lutnią Piszczac (22 listopada, 11:00).

Opolanin Opole Lubelskie – Sparta Rejowiec Fabryczny 1:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Matysiak 45+1′ – Przemysław Huk 68′ (rzut karny)

Opolanin: Adamczyk – Matysiak, Pałka, Duda, Szewc (60′ D. Banach), D. Drozd, Lutsyk, Koneczny (77′ H. Drozd), Król, Wesołowski, Fliszkiewicz.

Sparta: Kamiński – Paździor, Huk, Starok, Figura, Wołos (66′ Kasperek), Pokrywka, Borówka, Kuśmierz, Jasiński, Martyn (80′ Rossa, 90+1′ Kić).

Żółte kartki: Piotr Wesołowski – Mateusz Wołos, Przemysław Huk, Jacek Paździor, Marcin Borówka, Patryk Pokrywka
Sędziował: Mateusz Pizoń (Lublin).