Miedź – GKS Tychy typy i zakłady ✔️ 3.12.2021

Na pierwszoligowym froncie lider Miedź Legnica podejmie na własnym terenie ekipę GKS-u Tychy, którzy plasują się kilka oczek za ligowym podium.

Miedź Legnica – GKS Tychy typy bukmacherskie

Zapoznaj się z naszymi typami, a zanim ruszysz w zakłady, sprawdź czy na Miedź – GKS Tychy kursy są aktualne i przeczytaj analizy w dalszej części tekstu.

Miedź - gKS Tychy typy

Lider odniesie kolejne zwycięstwo z rzędu?

Choć sezon długi, to kibice w Legnicy już zaczynają sobie uświadamiać, że ich drużyna może awansować do PKO Ekstraklasy. Miedź jest aktualnie liderem Fortuna 1. Ligi, a GKS Tychy traci kilka oczek do ligowego podium. W związku z tym legniczanie są faworytami bukmacherów, a ostatnia ich seria tylko w tym utwierdza. Miedź wygrała trzy ostatnie mecze i ma już 10 spotkań bez porażki z rzędu. Tyszanie dość niespodziewanie polegli u siebie z Resovią 0:1. W Legnicy, w naszym odczuciu, zrehabilitować za tą wpadkę będzie się niezwykle trudno.

Dlatego pierwsze na Miedź – GKS Tychy typy dajemy na wygraną gospodarzy. Powyższe statystyki oraz fakt, że Miedź Legnica wygrała ostatni bezpośredni mecz aż 3:0 nas w tym utwierdzają. Spodziewamy się jednak goli z obu stron. W 9 z ostatnich 15 meczy GKS-u Tychy taka sytuacja miała miejsce. Dodatkowo, Miedź tylko raz na pięć ostatnich meczy potrafiła zachować czyste konto.

Niemniej jednak, przewidujemy także, że to legniczanie otworzą wynik meczu przed własną publiką. Kolejny raz, przedkładając takie na Miedź – GKS Tychy typy odniesiemy się do statystyk. Te mówią, że tyszanie stracili gola jako pierwsi aż w 3 z ostatnich 5 bezpośrednich spotkań przeciwko Miedzi.

Historia bezpośrednich spotkań

Miedź miała już okazję rywalizować z GKS-em Tychy wiele razy. My jednak przytoczymy dane tylko od 2020 roku. W naszym odczuciu są one po prostu najbardziej miarodajne. Od tego czasu obie ekipy mierzyły się ze sobą czterokrotnie. Dwa razy wygrali legniczanie, raz tyszanie, a raz padł remis. Ostatni mecz miał miejsce w sierpniu tego roku i bezdyskusyjnie, górą aż 3:0 była Miedź Legnica. Legniczanie zgarnęli komplet oczek na terenie rywala, a teraz będą chcieli zrobić to samo na własnym boisku.

Gdzie oglądać mecz?

Z meczu Miedź – GKS Tychy transmisja zostanie przeprowadzona na kanale Polsat Sport Extra. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30 i będzie można je śledzić również w serwisach internetowych, takich, jak chociażby Polsat Box Go. Zwróć także uwagę na typy na Arka Gdynia – Stomil Olsztyn.

Sprawdzamy przed meczem Miedź – GKS Tychy kursy bukmacherskie

Wszystkie osoby, których zainteresowały nasze na mecz Miedź Legnica – GKS Tychy typy powinny porównać kursy, oferowane przez zakłady bukmacherskie 3, STS oraz Fortuna. Nasza analiza wykazała, że to właśnie tam można znaleźć najbardziej korzystne oferty kursowe i szeroki wachlarz dostępnych zakładów bukmacherskich.

O to pytacie nas najczęściej

  • Jakie mamy typy na mecz?

Nasze typy znajdziesz w tekście. Jeśli chodzi o bukmacherów, to faworyzują oni zespół gospodarzy.

  • Gdzie transmisja Miedź Legnica – GKS Tychy?

Transmisja telewizyjna zostanie przeprowadzona na Polsat Sport Extra. Początek meczu o 20:30.