Miedź – Odra Opole typy, zakłady, analiza ✔️ 19.11.2021

Przed drużyną z Opola ciężka przeprawa związana z wyjazdem na mecz do Legnicy. Czy goście zdołają sprawić jakąś niespodziankę? Specjalnie dla was przygotowaliśmy rewelacyjne Miedź – Odra Opole typy.

Wyśmienite typy przed meczem Miedź Legnica – Odra Opole

Jakie Miedź – Odra Opole typy proponujemy? Naszym zdaniem faworytem tego spotkania są gospodarze, co oczywiście trzeba mieć na uwadze. Miedź jest w tym sezonie mocna, o czym świadczy to, że otwiera tabelę Fortuna 1. ligi.

Miedź - Odra Opole typy

Wygrana Miedzi Legnica

Uważamy, że faworyt nie zawiedzie i trzy punkty zostaną w Legnicy. Proponujemy takie Miedź – Odra Opole typy, biorąc pod uwagę to, że legniczanie wygrali trzy z ostatnich pięciu meczów z opolanami.

Przynajmniej dwie bramki

Wydaje się, że na jednej bramce się tutaj nie skończy. Tym bardziej, że aż w czterech z ostatnich pięciu spotkań Odry padały przynajmniej dwa gole. Będzie ciekawie!

Pierwsza połowa na remis

Naszym zdaniem pierwsza połowa tego starcia zakończy się rezultatem remisowym. Proponujemy taki typ, bo Miedź Legnica zremisowała pierwszą połowę w dziewięciu z ostatnich 15 meczów. To bardzo wymowna statystyka.

Lider nie powinien rozczarować

Miedź Legnica bardzo dobrze sprawuje się w tym sezonie I ligi. Dotychczas ta ekipa odnotowała 10 zwycięstw, 5 remisów i 2 porażki. Dzięki tym wynikom znajduje się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Na pewno jest to groźny przeciwnik dla każdego zespołu.

Miedź zgromadziła 35 „oczek”, natomiast Odra Opole ma na swoim koncie dziesięć punktów mniej. Opolanie siedmiokrotnie wygrywali, cztery razy zremisowali i sześciokrotnie schodzili z boiska pokonani. Nie są to najgorsze wyniki, ale na pewno Odra chciałaby grać lepiej.

Oni strzelali najczęściej

Spoglądając na Miedź – Odra Opole kursy warto mieć na uwadze to, kto najczęściej strzelał dla obu ekip. Pod kątem liczby zdobytych goli liderem Miedzi jest Makuch (9 bramek). W szeregach Odry w tym zakresie wyróżniali się Janus, Marzec, a także Nowak – wszyscy po 4 trafienia.

Ostatnie wyniki

W ostatnim czasie Miedź Legnica dwukrotnie wygrywała, a ponadto odnotowała jeden remis. Odra Opole z kolei w ostatnim meczu podzieliła się punktami z rywalem, a wcześniej raz wygrała i raz przegrała. Opolanie odnotowali zatem każdy możliwy rezultat.

Jeżeli chodzi o ostatni bezpośredni mecz tych dwóch ekip, to odbył się on 22 września bieżącego roku. Wówczas Miedź Legnica wygrała aż 4:0. Ogółem legniczanie triumfowali w trzech z ostatnich pięciu spotkań przeciwko Odrze. Raz padł remis, a raz wygrała drużyna z Opola.

Gdzie i kiedy Miedź – Odra Opole transmisja?

Miedź – Odra Opole transmisja online dostępna będzie dla tych, którzy posiadają kanał Polsat Sport News. Oczywiście spotkanie można też oglądać w telewizorze. Początek w piątek (19 listopada) o 20:30.

Gdzie najlepsze Miedź – Odra Opole kursy?

Najwyższe Miedź – Odra Opole kursy znajdziesz u takich bukmacherów jak forBET, STS czy Fortuna. Gwarantują oni również szeroką ofertę. Warto sprawdzić.

Najczęstsze pytania dot. meczu

  • Gdzie transmisja?
    Transmisja dostępna będzie w Polsat Sport News.
  • Gdzie najlepsze kursy?
    Najciekawsze kursy znajdziesz w naszym tekście.