Miedź – Stomil typy, zapowiedź i transmisja meczu

Potrzebne świetne Miedź – Stomil typy? Spieszymy z pomocą.

Najlepsze typy na pojedynek Miedź Legnica – Stomil Olsztyn (9.04.2022)

Sprawdź, kto jest faworytem spotkania, które zostało zaplanowane na 9 kwietnia 2022 roku.

Miedź łatwo wygra?

Miedź bardzo dobrze radzi sobie w bieżącym sezonie Fortuna 1. Ligi. Legniczanie otwierają zestawienie – mają na swoim koncie 60 punktów. Dotychczas Miedź osiemnastokrotnie wygrywała, sześć razy dzieliła się punktami z innymi ekipami, a ponadto dwukrotnie przegrywała. Bilans bramkowy tej ekipy to 47:18.

Zdecydowanie gorzej sprawuje się Stomil Olsztyn. Warto mieć to na uwadze, analizując Miedź – Stomil kursy na to spotkanie. Olsztynianie uzbierali tylko 21 „oczek”. Zanotowali sześć zwycięstw, trzy remisy, a poza tym aż siedemnastokrotnie schodzili z boiska pokonani. Zdobyli 26 bramek, tracąc przy tym 48 goli.

miedź stomil typy

Stomil w tabeli zajmuje dopiero 17. miejsce. Różnice między tymi ekipami są wręcz kolosalne. W ciemno można zatem stawiać, że trzy punkty zostaną w Legnicy.

Takie Miedź – Stomil typy motywujemy nie tylko obecną sytuacją w ligowym zestawieniu, ale również tym, że w ostatnich pięciu spotkaniach Miedź Legnica czterokrotnie notowała triumfy. To bardzo wymowne.

Jakie jeszcze mamy Miedź – Stomil typy? Naszym zdaniem wynik tego pojedynku otworzą gospodarze, a więc Miedź Legnica. To dlatego, że Stomil stracił pierwszego gola aż w dwunastu z ostatnich piętnastu spotkań. Olsztynianie nie mają patentu na zatrzymywanie rywali.

Na co warto zwrócić uwagę przed rzuceniem okiem na Miedź – Stomil zakłady? Bez wątpienia warto przeanalizować poniższą tabelę.

Ostatnie bezpośrednie mecze

 • Stomil – Miedź 3:0
 • Stomil – Miedź 1:1
 • Miedź – Stomil 2:2

Ostatnie mecze Miedzi

 • Miedź – Resovia 2:1
 • ŁKS – Miedź 0:1
 • Miedź – Korona 1:1

Ostatnie mecze Stomilu

 • Resovia – Stomil 1:1
 • Stomil – Odra 1:2
 • Wisła Płock – Stomil 2:1

Oto najlepsi strzelcy

Przed tym spotkaniem warto sobie uzmysłowić, kto wyróżnia się w obu ekipach pod kątem liczby zdobytych bramek. Dla Miedzi najczęściej trafiał dotychczas Makuch (10). Po stronie Stomilu najskuteczniejszy był natomiast Mikita (9).

Miedź – Stomil. transmisja. Kiedy, gdzie, o której?

Nie każdy może pojawić się na stadionie, by obejrzeć to spotkanie. Właśnie dla takich osób przeprowadzona zostanie Miedź – Stomil transmisja. Dostępna będzie ona na platformie Polsat Box Go. Jednorazowy dostęp wykupić można na fortuna1liga.statscore.com.

Spotkanie Miedź – Stomil zostało zaplanowane na 9 kwietnia. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

FAQ

 • Która drużyna jest faworytem spotkania w Legnicy?
  Za faworyta należy uznać ekipę Miedzi Legnica.
 • Gdzie znajdziesz najlepsze typy na mecz Miedź – Stomil?
  Zostały one zawarte w naszym tekście.

Wciąż Ci mało typów? Zerknij na nasze prognozy przed meczem Puszczy z Arką.