Miedź – Warta – typy na kolejny mecz Ekstraklasy (30.07)

Przed nami kolejny pojedynek w ramach rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. W Legnicy miejscowy beniaminek podejmie ostatnią drużynę tabeli. Przygotowaliśmy dla wszystkich czytelników darmowe na pojedynek Miedź- Warta typy. Przedstawimy je poniżej.

Miedź – Warta typy naszej redakcji na sobotnią potyczkę tych drużyn

Podopieczni trenera Wojciecha Łobodzińskiego z pewnością chcieliby wykorzystać słaby początek sezonu w wykonaniu poznaniaków i dopisać do swojego dorobku 3 punkty. Czy taki scenariusz ma szansę się ziścić? Przed pojedynkiem Miedź – Warta kursy bukmacherów stawiają w roli faworytów właśnie drużynę gospodarzy. Naszym zdaniem w tym spotkaniu wynik może być zupełnie odmienny.

Czy poznaniacy wreszcie przełamią strzelecką niemoc?

Pojedynek Miedź Legnica – Warta Poznań może dostarczyć kibicom wielu emocji. Legniczanie w swoim drugim w historii sezonie w ekstraklasie chcieliby wreszcie zacząć notować udane występy, tak by nie musieć drżeć przed spadkiem. Drużyna z Poznania ma za sobą dość przeciętny sezon. Obecny zaczęli sporym falstartem przegrywając dwa spotkania.

miedź -warta typy

Mimo że stoimy u progu sezonu to spotkania takie jak to sobotnie w Legnicy, w końcowym rozrachunku mogą mieć spory ciężar gatunkowy. Nasze na pojedynek Miedź – Warta typy nie są standardowe. Naszym zdaniem mecz Miedzi z Wartą będzie bardzo wyrównany i pokusimy się o stwierdzenie, że tablica wyników po tym pojedynku będzie to pokazywać. Zaglądając w statystyki meczów rozgrywanych przez Miedź na swoim własnym obiekcie widzimy, że w 7 z 10 ostatnich takich spotkaniach po pierwszej połowie był wynik remisowy. Jesteśmy zdania, że warto również postawić w spotkaniu Miedź – Warta zakłady na pierwszą bramkę strzeloną przez przyjezdnych. Taki scenariusz miał miejsce w 9 z 15 ostatnich pojedynków Warty w Ekstraklasie.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Miedź – Warta 0:1
  • Miedź – Warta 0:0
  • Warta – Miedź 2:1

Do tej pory zespoły mierzyły się ze sobą 6-krotnie. Miedź wygrywała 2-krotnie, Warta 2-krotnie, a także 2-krotnie spotkanie kończyło się remisem.

Ostatnie pojedynki Miedzi

  • Radomiak – Miedź 1:1
  • Liberec – Miedź 3:0
  • Miedź – Warta 0:1

Legniczanie rozpoczęli nowy sezon rozgrywek Ekstraklasy od remisu w Radomiu, spotkanie z Lechem zostało przełożone z powodu udziału Kolejorza w rozgrywkach europejskich.

Ostatnie mecze Warty

  • Warta – Wisła Płock 0:4
  • Raków – Warta 1:0
  • Warta – Górnik Zabrze 1:0

Mimo przyzwoitych wyników w spotkaniach przedsezonowych, zieloni po 2 kolejkach plasują się na ostatnim miejscu w tabeli z bilansem 5 straconych goli.

Pojedynek Miedź Legnica – Warta Poznań, kiedy i gdzie zostanie rozegrany?

Spotkanie na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:00.

Miedź – Warta gdzie obejrzeć to ligowe spotkanie?

Spotkanie na Dolnym Śląsku transmitowane będzie w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 a także w TVP Sport. Dostępna będzie również relacja online na platformach Canal+ Online i TVP Sport.