Miedź – Widzew typy, transmisja, zakłady i analiza przedmeczowa

W hitowym starciu 33. kolejki Fortuna 1. Ligi, Miedź Legnica zmierzy się z Widzewem Łódź. Pojedynek lidera z wiceliderem zapowiada się elektryzująco.

Miedź Legnica – Widzew Łódź typy, kursy i zakłady bukmacherskie (15.05.2022)

Spójrz na przygotowane przez naszą redakcję przedmeczowe Miedź – Widzew typy.

Wygrana da Widzewowi awans

Miedź Legnica jest już pewna awansu do PKO Ekstraklasy, a Widzew Łódź wciąż o niego walczy. W tej chwili łodzianie plasują się na drugim miejscu, z oczkiem przewagi nad Arką Gdynia. Mają jednak do rozegrania jeszcze ten mecz w ramach przedostatniej kolejki Fortuna 1. Ligi. Jeżeli wygrają, to zapewnią sobie bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Remis bądź porażka Widzewa sprawi, że wszystko rozstrzygnie się w ostatniej ligowej kolejce.

miedź widzew typy

Znasz już nasze przed spotkaniem Miedź – Widzew typy, a teraz pora na ich analizę. Zanim jednak ją zaczniemy, sprawdźmy jak oba zespoły poradziły sobie w poprzedniej kolejce ligowej. Miedź Legnica wygrała 2:0 z Arką Gdynia i dla lidera tabeli było to trzecie zwycięstwo z rzędu i piąty mecz bez porażki. Widzew Łódź przegrał przed własną publiką 1:4 z Resovią. Łodzianie ponieśli drugą porażkę, w ciągu pięciu ostatnich kolejek ligowych.

Stawiamy przed nadchodzącym meczem typy na remis. Dlaczego? Otóż 3 ostatnie mecze Miedź Legnica – Widzew Łódź kończyły się właśnie podziałem punktów. Mało tego, taka sytuacja miała miejsce aż w 4 z 5 ostatnio rozegranych pojedynków, pomiędzy tymi zespołami. To spotkanie z gatunku Miedź może, a Widzew musi, żeby zapewnić sobie awans już teraz. Podział punktów wydaje się więc jak najbardziej prawdopodobny.

W naszym odczuciu, oba zespoły powinny zdobyć bramki. Wszak, taka sytuacja miała miejsce w 3 z 4 ostatnich bezpośrednich meczy Miedzi Legnica i Widzewa Łódź. Mało tego, zarówno Miedź, jak i Widzew zdobywali przynajmniej po jednym golu w każdym ze swoich trzech ostatnich spotkań.

Ostatnie bezpośrednie wyniki

Dla pewności, spójrz jeszcze na trzy ostatnie bezpośrednie mecze Miedź Legnica – Widzew Łódź.

  • Widzew – Miedź 1:1
  • Widzew – Miedź 0:0
  • Miedź – Widzew 1:1

Czy będzie z meczu Miedź – Widzew transmisja?

Owszem. Mecz Miedź Legnica – Widzew Łódź obejrzysz na Polsacie Sport. Początek o 12:40, a sędzią głównym będzie Tomasz Musiał.

Ciekawe pytania

  • Jakim wynikiem zakończył się ostatni bezpośredni mecz?

Padł w nim remis 1:1.

  • Kogo bukmacherzy uważają za faworyta spotkania Miedź Legnica – Widzew Łódź?

Kursy bukmacherskie wskazują na ekipę gospodarzy.

  • Gdzie obejrzeć Miedź – Widzew?

Polsat Sport.