Miedź – Zagłębie Lubin typy, kursy i zakłady na derby Dolnego Śląska (12.08)

Przed nami 5 kolejka spotkań w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy. Rozpoczną ją derby województwa dolnośląskiego rozegrane na Stadionie im. Orła Białego. Z tej okazji przygotowaliśmy na potyczkę Miedź – Zagłębie Lubin typy, które pomogą w obstawianiu.

Miedź – Zagłębie Lubin typy i nasze przedmeczowe analizy

Pojedynki derbowe niosą ze sobą zwykle wielki bagaż emocjonalny i wiele takich meczów kończy się niespodziewanym rezultatem. Staraliśmy wybrać najlepsze naszym zdaniem na spotkanie Miedź – Zagłębie Lubin kursy, które oferują bukmacherzy. Spróbujemy poprzeć je analizami ostatnich rezultatów czy bezpośrednich pojedynków.

Przed nami derby województwa dolnośląskiego. Kto wyjdzie z nich zwycięsko?

Obydwa zespoły na starcie sezonu prezentują się gorzej niż z pewnością chcieliby ich sympatycy. Beniaminek z Legnicy ma na swoim koncie 1 remis i 2 porażki co plasuje go na 16 miejscu w ligowej tabeli. Nieco lepiej, chociaż nadal bez rewelacji, sprawuje się rywal zza miedzy. Lubinanie zanotowali w tym sezonie jedno zwycięstwo, dwa remisy i jedną porażkę. Taki bilans stawia ich na 10 pozycji.

miedz- zaglebie typy

Piątkowa potyczka będzie 10 bezpośrednim meczem obydwu drużyn. Z wyników tych spotkań nie możemy wywnioskować zdecydowanego faworyta. Jakie warto rozważyć typy zanim złożycie na pojedynek Miedź – Zagłębie Lubin zakłady? Osobiście wybraliśmy dwa, które naszym zdaniem mają realną szansę na sprawdzenie się. Naszym zdaniem to podopieczni trenera Wojciecha Łobodzińskiego mają większe szanse na wygraną. W ostatnich 10 meczach rozgrywanych na własnym obiekcie drużyna Miedzi zwyciężała aż 6-krotnie. Z kolei do przerwy obstawiamy wynik remisowy. Spoglądając w statystyki widzimy, że taka sytuacja miała miejsce w 7 z 10 domowych spotkań gospodarzy piątkowego meczu. Pomijając wszelkie aspekty typowania, mamy nadzieję, że pojedynek Miedź Legnica – Zagłębie Lubin dostarczy wielu piłkarskich emocji.

Ostatnie bezpośrednie mecze

  • Miedź – Zagłębie Lubin 2:1
  • Zagłębie Lubin – Miedź 1:1
  • Miedź – Zagłębie Lubin 0:1

W ostatnich 3 spotkaniach byliśmy świadkami zwycięstwa każdej ze stron oraz remisu. Jakim wynikiem zakończy się najbliższy pojedynek Miedź – Zagłębie Lubin typy znajdziecie powyżej.

Ostatnie mecze Miedzi

  • Wisła Płock – Miedź 4:1
  • Miedź – Warta 1:2
  • Radomiak – Miedź 1:1

Legniczanie zanotowali remis na start sezonu, w kolejnych spotkaniach zanotowali 2 porażki.

Ostatnie mecze Zagłębia Lubin

  • Zagłębie Lubin – Lech 1:1
  • Piast – Zagłębie Lubin 0:1
  • Legia – Zagłębie Lubin 2:0

W ostatnich pojedynkach zespół z Lubina zdołał wywalczyć chociażby remis z aktualnym Mistrzem Polski.

Mecz w Legnicy, o której i kiedy się rozpocznie?

Start pojedynku na Stadionie im. Orła Białego w piątek, 12 sierpnia o godzinie 18:00.

Spotkanie Miedź – Zagłębie Lubin, gdzie obejrzeć?

Transmisje derbów Dolnego Śląska obejrzeć będzie można w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3, oraz online na platformach Player.pl, CANAL+ online, myCanal, Polsat Box Go.